Gå til hovedindhold

Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader

MakitaSanitetEAN: 0088381886819
Pris fra 1.984 krtil 3.621,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.637,25 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.978 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1984 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita DGP180 Fedtpistol Intet batteri 18V
1.984 kr
Til butik
Makita DGP180 Fedtpistol Intet batteri 18V billede

Produktinformation

Makita DGP180 - Fedtpistol - ledningfri - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: DGP180Z
EAN: 0088381886819
Varenr.: 998894397
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DGP180 - Fedtpistol - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO
2.269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita DGP180 Fedtpistol Intet batteri 18V
2.429 kr
Til butik
Makita DGP180 Fedtpistol Intet batteri 18V billede

Produktinformation

Makita DGP180 Fedtpistol - Uden batteri 18V Oplev effektiviteten ved Makita DGP180, en professionel fedtpistol designet til at gøre smøring hurtigere og lettere. Med sit ergonomiske design og letvægtsstruktur er denne fedtpistol ideel til både hjemme- og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Forside
EAN: 0088381886819
Varenr.: 41439
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makita DGP180Z 18V fedtpistol - akku, 1,2 m slange
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makita DGP180Z 18V fedtpistol - akku, 1,2 m slange
2.519 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FEDTSPRØJTE 18V
2.824,02 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader
2.885 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fedtsprøjte 18v
3.015 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader
3.621,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.984 kr1.984 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.269 kr2.269 krKøb
3Ultrashop2.429 kr2.429 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.824,02 kr2.824,02 krKøb
7Elvvs.dk2.885 kr2.885 krKøb
8MaintainIt3.015 kr3.015 krKøb
9vvsfittings.dk3.621,25 kr3.621,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader

PriceData har fulgt prisen på Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.857 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 2.549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.160 kr.

Den nuværende pris på 1.984 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Makita fedtsprøjte 18V DGP180Z, beholder på 475ml, m/1,2m slange, uden batteri & lader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.984 kr81 kr (4%)
19. maj 20262.065 kr87 kr (4%)
15. apr. 20261.978 kr6 kr (0%)
28. mar. 20261.984 kr74 kr (4%)
25. mar. 20262.058 kr121 kr (6%)
24. mar. 20262.179 kr121 kr (6%)
20. mar. 20262.058 kr7 kr (0%)
12. mar. 20262.065 kr7 kr (0%)
10. mar. 20262.058 kr7 kr (0%)
5. mar. 20262.065 kr210 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret