Gå til hovedindhold

Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO

MakitaRedskaberEAN: 0088381871303
Pris fra 785 krtil 1.949 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.164 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 785 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita DTW181Z Slagnøgle Intet batteri 1/2" kvadratisk drev
785 kr
Til butik
Makita DTW181Z Slagnøgle Intet batteri 1/2" kvadratisk drev billede

Produktinformation

Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2" kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: DTW181Z
EAN: 0088381871303
Varenr.: 993974011
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DTW181Z 18V
803 kr
Til butik
Makita DTW181Z 18V billede

Produktinformation

Slagnøgle LXT ®, 18V - 1/2" - 180Nm - 0-2400min-1Kompakt og kulfri slagnøgle med 2 hastighedsindstillinger og H-modeKompakt og kulfri 1/2 tomme slagnøgle. Den lille størrelse og lave vægt gør dette værktøj brugervenligt, samtidig med at den yder et maksimalt tilspændingsmoment på 180Nm. Mulighed for 2 hastighedsindstillinger og H-mode, med automatisk rotationsstop efter 0,2 sek. ved løsning af bolte. Praktisk LED-lampe for bedre belysning på arbejdsstedet. Leveres uden batteri og lader.

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: DTW181Z
EAN: 0088381871303
Varenr.: 2794081
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO
909 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Slagnøgle Makita DTW181Z 18 V - uden batteri, 1/2" firkantdrev
-21%929 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Slagnøgle Makita DTW181Z 18 V - uden batteri, 1/2" firkantdrev
-21%949 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita DTW181Z Slagnøgle Intet batteri 1/2 kvadratisk drev
1.029 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Slagnøgle 180nm 18v - DTW181Z
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK785 kr785 krKøb
2Proshop DK803 kr842 krKøb
3CS MEGASTORE DK909 kr948 krKøb
4Boligcenter DK929 kr929 krKøb
5Vivas DK949 kr1.018 krKøb
6Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb
7Homeshop DK1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO i 169 dage. Laveste pris i perioden er 773 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 865 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 808 kr.

Den nuværende pris på 785 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Makita DTW181 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2 kvadratisk drev - 210 N·m - intet batteri - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026785 kr3 kr (0%)
28. maj 2026788 kr3 kr (0%)
27. maj 2026791 kr2 kr (0%)
18. maj 2026789 kr6 kr (1%)
17. maj 2026795 kr6 kr (1%)
15. maj 2026789 kr12 kr (1%)
14. maj 2026801 kr12 kr (2%)
9. maj 2026789 kr12 kr (1%)
8. maj 2026801 kr12 kr (2%)
7. maj 2026789 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret