Gå til hovedindhold

Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet

MakitaRedskaberEAN: 0088381762533
Pris fra 1.109 krtil 2.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.490 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1109 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.109 kr
Til butik
Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Makita DJV184Z - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: DJV184Z
EAN: 0088381762533
Varenr.: 1000559371
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DJV184Z - jig saw - cordless - no battery
1.174 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Makita DJV184Z Stiksav Med batteri Intet batteri
1.227 kr
Til butik
Makita DJV184Z Stiksav Med batteri Intet batteri billede

Produktinformation

Bredd: 7.8 cm, Buller och vibration: Ljudtryck - 82 dB(A) - osäkerhets-K: 3 dB(A) | Ljudstyrka - 93 dB(A) - osäkerhets-K: 3 dB(A) | Vibration - träsågning - 7.4 m/s² - osäkerhets-K: 1.5 m/s² | Vibration - metallkapning - 5.1 m/s² - osäkerhets-K: 1.5 m/s², Djup: 25.9 cm, Fasjustering: 45°L/45°R, Funktioner: Borstlös motor, Constant Electronic, bas i gjuten aluminium, justerbar pendelrörelse, Extreme Protection Technology (XPT), mjuk, ingen laddningsfunktion, låg ljudnivå, motorbroms, 2 LED lights, low vibration, maintenance-free motor, durable motor, el, Garanti: 3 år, Hastighet: 0 - 3000 vpm, Höjd: 20.5 cm, Inkluderade tillbehör: Insexnyckel, skyddsanordning, 5 jig saw blades for wood, sliding shoe, exhaust nozzle, Inkluderat antal: Inget batteri, Kapacitet: Trä - 135 mm (90°) | Stål - 10 mm | Aluminum - 20 mm, Mått och vikt (komponenter): Suction hose (outside) - diameter: 23 mm | Suction hose (inside) - diameter: 28 mm, Produkttyp: Sticksåg - sladdlös, Slaglängd: 23 mm, Teknik: Litiumjon, Tillförd spänning: 18 V, Vikt (med batteri): 2.4 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Sager
EAN: 0088381762533
Varenr.: C63213
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stiksav 18 V Makita DJV184Z - batteridrevet (uden batteri og lader)
-1%1.279 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stiksav 18 V Makita DJV184Z - batteridrevet (uden batteri og lader)
-1%1.299 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.359 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Stiksav LXT - DJV184Z
2.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.109 kr1.109 krKøb
2Proshop DK1.174 kr1.174 krKøb
3Teknikproffset DK1.227 kr1.286 krKøb
4Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
5Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
6Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb
7Homeshop DK2.599 kr2.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.109 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.137 kr.

Den nuværende pris på 1.109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. mar. 20261.109 kr22 kr (2%)
14. dec. 20251.131 kr11 kr (1%)
13. dec. 20251.142 kr13 kr (1%)
11. dec. 20251.129 kr9 kr (1%)
10. dec. 20251.138 kr9 kr (1%)
9. dec. 20251.147 kr14 kr (1%)
8. dec. 20251.133 kr8 kr (1%)
7. dec. 20251.141 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret