Gå til hovedindhold

Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776)

MakitaRedskaberEAN: 0088381445504
Pris fra 159 krtil 456 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 297 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita bajonetsavklinger i æske t. træ & metal
159 kr
Til butik
Makita bajonetsavklinger i æske t. træ & metal billede

Produktinformation

Bajonetsavklingesæt i PVC-æskeIndeholder 6 klinger: 2 x B-05044, 2 x B-167822 x B-16776Til træ med søm og metal Blad længder: 152 - 228mm Klinge tykkelse: 0,9mm Bladmateriale: BiM Tænder pr. (TPI):6 - 18 Antal: 6

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Tilbehør
EAN: 0088381445504
Varenr.: 930084321
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Makita bajonetsavklinger i æske t. træ & metal
169 kr
Til butik
Makita bajonetsavklinger i æske t. træ & metal billede

Produktinformation

Bajonetsavklingesæt i PVC-æskeIndeholder 6 klinger: 2 x B-05044, 2 x B-167822 x B-16776Til træ med søm og metal Blad længder: 152 - 228mm Klinge tykkelse: 0,9mm Bladmateriale: BiM Tænder pr. (TPI):6 - 18 Antal: 6

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: El- & Akku værktøj
EAN: 0088381445504
Varenr.: 930084321
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita bajonetsavklinger i æske t. træ & metal
169 kr
Til butik
Makita bajonetsavklinger i æske t. træ & metal billede

Produktinformation

Bajonetsavklingesæt i PVC-æskeIndeholder 6 klinger: 2 x B-05044, 2 x B-167822 x B-16776Til træ med søm og metal Blad længder: 152 - 228mm Klinge tykkelse: 0,9mm Bladmateriale: BiM Tænder pr. (TPI):6 - 18 Antal: 6

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Tilbehør til værktøj
EAN: 0088381445504
Varenr.: 930084321
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Makita bajonetsavklinger i æske t. træ & metal
195 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Bajonetsavsklingesæt Vekselsav 6 stk
199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita reciprocating saw blade set - 6 pieces
205 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita - Bajonetsavsklingesæt - 6 stykker - for Makita JR002GZ
219 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Bajonetsavsklinge Sortiment B - B-44448
256 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776)
333,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bajonetsavsklinge st, 6 stk., til tr med sm og metal - Makita
456 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj159 kr159 krKøb
2LavprisEl169 kr169 krKøb
3LavprisVVS169 kr169 krKøb
4BilligVVS DK195 kr195 krKøb
5CompuMail DK199 kr199 krKøb
6Proshop DK205 kr244 krKøb
7CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
8Homeshop DK256 kr256 krKøb
9vvsfittings.dk333,75 kr333,75 krKøb
10WATTOO.DK456 kr456 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776)

PriceData har fulgt prisen på Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776) i 149 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Makita bajonetsavsklinge sæt I æske til træ med søm & metal 6 stk (2xB-05044,B+16782+B-16776) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026159 kr16 kr (9%)
8. maj 2026175 kr2 kr (1%)
7. maj 2026173 kr14 kr (9%)
21. mar. 2026159 kr10 kr (6%)
20. mar. 2026169 kr10 kr (6%)
22. jan. 2026159 kr6 kr (4%)
15. jan. 2026165 kr6 kr (4%)
7. jan. 2026159 kr1 kr (1%)
6. jan. 2026158 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret