Gå til hovedindhold

Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm

Pris fra 32 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 23. maj

Sammenlign priser på Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm
32 kr
Til butik
Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm billede

Produktinformation

Makita 191G69-8 - Pladeskærer bit/bor til gips - ø3.18 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: 191G69-8
EAN: 0088381558792
Varenr.: 1001787606
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makita 191G69-8 gips-pladeskærer/bor - 3,18 mm
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita 191G69-8 Drywall Cutter 3.18mm
42 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makita 191G69-8 gips-pladeskærer/bor - 3,18 mm
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32 kr32 krKøb
2Boligcenter DK39 kr39 krKøb
3Proshop DK42 kr81 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm

PriceData har fulgt prisen på Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Makita 191G69-8 Pladeskærer/bor til gips 3.18mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202632 kr2 kr (6%)
25. maj 202634 kr2 kr (6%)
24. maj 202636 kr11 kr (44%)
23. maj 202625 kr8 kr (24%)
19. apr. 202633 kr2 kr (6%)
15. apr. 202635 kr4 kr (10%)
13. apr. 202639 kr14 kr (56%)
10. apr. 202625 kr8 kr (24%)
9. apr. 202633 kr2 kr (6%)
2. apr. 202635 kr14 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret