Gå til hovedindhold

Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol

MakitaRedskaberEAN: 0088381293242
Pris fra 112 krtil 329,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 217,95 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 24. maj

Sammenlign priser på Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita 1022 HD Hæfteklammer Hæfteklammepistol 5040 stk
112 kr
Til butik
Makita 1022 HD Hæfteklammer Hæfteklammepistol 5040 stk billede

Produktinformation

Makita 1022 HD - Hæfteklammer - 5040 stykker - længde: 22 mm - bredde: 10 mm - for Makita DST221

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: F-32689
EAN: 0088381293242
Varenr.: 999778205
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol billede

Produktinformation

Makita 1022 HD - Hæfteklammer - 5040 stykker - længde: 22 mm - bredde: 10 mm - for Makita DST221GenereltAntal sætgenstande: 5040Bredde: 10 mmLængde: 22 mmProdukttype: HæfteklammerOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Makita DST221...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Tilbehør til elværktøj
Vægt: 1.34g
EAN: 0088381293242
Varenr.: 2173415
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol billede

Produktinformation

Makita 1022 HD - Hæfteklammer - 5040 stykker - længde: 22 mm - bredde: 10 mm - for Makita DST221GenereltAntal sætgenstande: 5040Bredde: 10 mmLængde: 22 mmProdukttype: HæfteklammerOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Makita DST221

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Tilbehør til elværktøj
Vægt: 1.34g
EAN: 0088381293242
Varenr.: 2173415
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita 1022 HD Hæfteklammer Hæfteklammepistol 5040 stk
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita klammer til klammepistol DST221, 5040 stk, 10 x 22 mm
178 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Klammer 10-22mm - F-32689
329,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK112 kr112 krKøb
2Boligcenter DK129 kr129 krKøb
3Vivas DK149 kr218 krKøb
4Ultrashop149 kr149 krKøb
5LavprisVærktøj178 kr178 krKøb
6Homeshop DK329,95 kr329,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol

PriceData har fulgt prisen på Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol i 184 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 329,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Makita 1022 HD hæfteklammer 10 × 22 mm - 5.040 stk til hæfteklammepistol de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026112 kr8 kr (8%)
24. maj 2026104 kr9 kr (8%)
23. maj 2026113 kr15 kr (12%)
22. maj 2026128 kr11 kr (9%)
20. maj 2026117 kr13 kr (13%)
9. maj 2026104 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026105 kr44 kr (30%)
18. apr. 2026149 kr180,95 kr (55%)
15. apr. 2026329,95 kr180,95 kr (121%)
31. mar. 2026149 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret