Gå til hovedindhold

Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk.

DahleMøblerEAN: 4007885955322
Pris fra 30 krtil 212,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 182,5 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 9. maj

Sammenlign priser på Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
30 kr
Til butik
Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dahle
Kategori: Andet
Farve: 1
Artikel nr.: 95532-21392
EAN: 4007885955322
Varenr.: 1849726
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Magneter Dahle Ø32 mm Grøn 10 stk.
77,44 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Magnet Dahle Ø32 mm rund
79,63 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magneter Dahle 32mm rund grøn 10 stk.
212,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK30 kr69 krKøb
2Hertels Boresko77,44 kr77,44 krKøb
3RedOffice Konpap79,63 kr79,63 krKøb
4Nova Nordic A/S212,5 kr212,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk.

PriceData har fulgt prisen på Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk. i 175 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 77,44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 48% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 61% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Magnet Dahle, rund, 32 mm, grøn, pakke a 10 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202630 kr1 kr (3%)
9. maj 202629 kr48,44 kr (63%)
8. maj 202677,44 kr48,44 kr (167%)
6. maj 202629 kr31 kr (52%)
5. maj 202660 kr16,56 kr (22%)
3. maj 202676,56 kr47,56 kr (164%)
30. apr. 202629 kr31 kr (52%)
26. apr. 202660 kr16,56 kr (22%)
20. jan. 202676,56 kr
19. jan. 202677,44 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret