Gå til hovedindhold

Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani

NaniSundhed og skønhedEAN: 5713258053159
Pris fra 179,95 krtil 248,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154,95 kr 12. maj

Sammenlign priser på Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Magnesium organisk planteform Nani - 60 kapsler
-28%179,95 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Magnesium organisk planteform Nani - 60 kapsler billede

Produktinformation

Organisk magnesium fra naturlig kilde (søsalat).Magnesium bidrager til:- En normal muskelfunktion samt til at mindske træthed og udmattelse- Et normalt energistofskifte- At vedligeholde normale knogler og tænder- Nervesystemets normale funktion.

Produktspecifikationer

Kategori: Magnesium
EAN: 5713258053159
Varenr.: 17437
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nani Magnesium organisk planteform, 60kap.
193,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani
194 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nani Magnesium Food State 60 tab.
-5%234,95 kr
Før 248 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
Nani - Magnesium - 60 Vegetabilske kapsler
248,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur179,95 kr179,95 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk193,95 kr193,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked194 kr194 krKøb
4Helsegrossisten.dk234,95 kr234,95 krKøb
5Organic Beauty Supply248,95 kr248,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani

PriceData har fulgt prisen på Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani i 182 dage. Laveste pris i perioden er 154,95 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 179,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Magnesium organisk planteform - 60 kapsler - Nani de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026179,95 kr14 kr (7%)
20. maj 2026193,95 kr39 kr (25%)
12. maj 2026154,95 kr39 kr (20%)
11. maj 2026193,95 kr39 kr (25%)
7. apr. 2026154,95 kr39 kr (20%)
6. apr. 2026193,95 kr39 kr (25%)
27. feb. 2026154,95 kr39 kr (20%)
17. feb. 2026193,95 kr14 kr (8%)
9. feb. 2026179,95 kr14 kr (7%)
8. feb. 2026193,95 kr14 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret