Gå til hovedindhold

Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur

MagnatHøjttalereEAN: 4018843727509
Pris fra 4.412 krtil 4.821 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 409 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.337 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4412 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Magnat Monitor Reference 5A Højttalere Sort
4.412 kr
Til butik
Magnat Monitor Reference 5A Højttalere Sort billede

Produktinformation

Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur

Produktspecifikationer

Artikel nr.: D172750
EAN: 4018843727509
Varenr.: 999858545
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gulvhøjttalere Magnat Monitor Reference 5A - aktiv 2,5-vejs (sæt)
-5%4.599 kr
Før 4.844 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulvhøjttalere Magnat Monitor Reference 5A - aktiv 2,5-vejs (sæt) billede

Produktinformation

Fordele ved aktive gulvhøjttalereMagnat Monitor Reference 5A er et sæt elegante, sorte gulvhøjttalere til dig, der vil have stor lyd uden ekstra forstærker. De indbyggede forstærkere leverer 2 × 60 W RMS og håndterer musik helt op til 2 × 120 W peak. Med en bred frekvensgang på 25 - 40.000 Hz får du dyb bas, klar mellemtone og detaljeret diskant til både film, spil og musik i stuen.Fleksibel tilslutning i stuenHøjttalerne kombinerer kablet og trådløs brug. Stream nemt via Bluetooth 5.0 med aptX, eller tilslut TV’et med HDMI og ARC for styring via TV-fjernbetjeningen. Der er også 3,5 mm analog indgang. Bassrefleks-kabinet og 2,5-vejs opbygning med 16,5 cm mellemtone/basenhed og 25 mm diskant giver en engagerende lydoplevelse, og en medfølgende fjernbetjening gør daglig brug bekvem.Produkttype: 2,5-vejs aktive gulvhøjttalerePlacering: GulvFarve: SortForbindelser: Bluetooth 5,0 (aptX), HDMI med ARC, 3,5 mm indUdgangseffekt: 2 × 60 W RMS, 2 × 120 W peakFrekvensområde: 25 – 40.000 HzDelingsfrekvens: 3.200 HzHøjttalerenheder: 1 × 16,5 cm mellemtone/bas, 1 × 16,5 cm bas, 1 × 2,54 cm diskantAntal enheder pr. højttaler: 3Bassrefleks: JaLED-standby: JaAnbefalet brug: Universal, indendørsFjernbetjening: MedfølgerMål: H 90,8 × B 20,5 × D 28,2 cmVægt: 14,7 kg pr. højttaler...

Produktspecifikationer

Mærke: Magnat
Kategori: Højtalere
Vægt: 42.99g
EAN: 4018843727509
Varenr.: 1940768
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gulvhøjttalere Magnat Monitor Reference 5A - aktiv 2,5-vejs (sæt)
-5%4.619 kr
Før 4.864 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulvhøjttalere Magnat Monitor Reference 5A - aktiv 2,5-vejs (sæt) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magnat
Kategori: Højtalere
Vægt: 42.99g
EAN: 4018843727509
Varenr.: 1940768
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur
4.821 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magnat Monitor Reference 5A - Bluetooth - 120W
4.821 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.412 kr4.412 krKøb
2Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
3Vivas DK4.619 kr5.118 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.821 kr4.821 krKøb
5Proshop DK4.821 kr4.821 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur

PriceData har fulgt prisen på Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur i 126 dage. Laveste pris i perioden er 4.337 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 6.373 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.427 kr.

Den nuværende pris på 4.412 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Magnat Monitor Reference 5A - Højttalere - trådløs - Bluetooth - 2,5-vejs - mat sort, sort med tekstur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.412 kr1 kr (0%)
1. jun. 20264.413 kr2 kr (0%)
31. maj 20264.415 kr7 kr (0%)
30. maj 20264.408 kr5 kr (0%)
29. maj 20264.403 kr5 kr (0%)
28. maj 20264.408 kr1 kr (0%)
25. maj 20264.407 kr12 kr (0%)
24. maj 20264.395 kr3 kr (0%)
23. maj 20264.392 kr5 kr (0%)
22. maj 20264.387 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret