Gå til hovedindhold

Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176606
Pris fra 252,88 krtil 579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 326,12 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252.88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES Kuglebane 33 dele
252,88 kr
Til butik
MAGNA-TILES Kuglebane 33 dele billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Kuglebaner
Farve: 1
Artikel nr.: 90362
EAN: 0850025176606
Varenr.: 24625705
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Kuglebane 33 dele
313 kr
Til butik
Magna-Tiles Kuglebane 33 dele billede

Produktinformation

Gør dig klar til fart, leg og læring med det actionfyldte MAGNA-TILES® Rail Racers sæt! Med 33 dele - herunder 6 patenterede skinnestykker - kombinerer dette magnetiske byggesæt kreativ byggeleg med spændende bevægelse. Byg baner, ramper og broer, og send den medfølgende kugle af sted på vilde rutsjeture fyldt med sving og hop. Sættet er inspireret af en MAGNA-TILES-fan og hans opfindsomme far og giver børn mulighed for at udforske STEM-koncepter som fart, momentum og årsag/virkning gennem leg. Delene sættes nemt sammen uden brug af tapper eller forbindelser og er kompatible med alle andre MAGNA-TILES® sæt - perfekt til både nybegyndere og erfarne byggere. Indeholder: 28 magnetiske brikker 6 skinnestykker 4 baneholdere 1 kugle Egenskaber: Designet til at fremme kreativitet, problemløsning og motoriske færdigheder Let at samle - uden løse tapper eller koblinger Kompatibelt med alle andre MAGNA-TILES® sæt Lavet af fødevaregodkendt, ikke-giftig plast - fri for BPA, ftalater og latex Robust konstruktion med forstærkede kanter og sikre magneter Anbefales til børn fra 3 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90362
EAN: 0850025176606
Varenr.: 3393031
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS
399,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
MAGNA-TILES Kuglebane 33 stk
449,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Small Rail Racer - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK252,88 kr291,88 krKøb
2Proshop DK313 kr352 krKøb
3Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
4Legekæden449,95 kr449,95 krKøb
5Geekd579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS

PriceData har fulgt prisen på Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS i 182 dage. Laveste pris i perioden er 252,88 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 252,88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 33 Dele - Small Rail Racer + MicroMAGS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026252,88 kr60,12 kr (19%)
19. maj 2026313 kr60,12 kr (24%)
13. maj 2026252,88 kr59,5 kr (19%)
2. maj 2026312,38 kr1,62 kr (1%)
17. apr. 2026314 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026318 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026319 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026320 kr3 kr (1%)
11. mar. 2026317 kr3 kr (1%)
6. mar. 2026320 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret