Gå til hovedindhold

Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case

Magna-TilesLegetøjEAN: 0850025176378
Pris fra 140,66 krtil 373,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 233,09 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140.66 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES® microMAGS rejsesæt 26 dele
140,66 kr
Til butik
MAGNA-TILES® microMAGS rejsesæt 26 dele billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Magnetkonstruktion
Farve: 1
Artikel nr.: 90295
EAN: 0850025176378
Varenr.: 24238248
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Magna-Tiles microMAGS i Metal-Rejseæske
-2%195 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Magna-Tiles microMAGS i Metal-Rejseæske billede

Produktinformation

Tag kreativiteten med på farten med MAGNA-TILES microMAGS Rejsesæt! Dette sæt på 26 små, magnetiske klodser leveres i en praktisk metalæske, der både fungerer som opbevaring og byggebase. MicroMAGS er 75% mindre end de traditionelle MAGNA-TILES brikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magna Tiles
Kategori: Kreativitet
EAN: 0850025176378
Varenr.: 535-176378
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles rejsesæt 26 dele
195 kr
Til butik
Magna-Tiles rejsesæt 26 dele billede

Produktinformation

Dette smarte sæt kombinerer mindre microMAGS-stykker (75% mindre end de originale) med klassiske MAGNA-TILES® stykker. Perfekt til opbevaring og bygning på farten - og 100% kompatibelt med alle MAGNA-TILES® sæt. Fantastisk til at udvikle kreativitet, finmotorik og læring hvor som helst! Hvad gør det unikt? MicroMAGS-stykkerne er 75% mindre og giver nye byggemuligheder. Udviklende: Styrker hånd-øje koordination og kreativitet. Perfekt til gave: En ideel gave til børn fra 3 år, der elsker at bygge hvor som helst. Altid kompatibel: Kompatibel med alle MAGNA-TILES® sæt, inklusiv de klassiske. Sikkerhedsgaranti: Bygget til at holde og sikre, med riveter der beskytter magneterne. Super kvalitet: Lavet af fødevaregodkendt, ikke-giftig MABS plast uden BPA, phthalater og latex. Udforsk mere: Kombiner med et MAGNA-TILES® Dyresæt for ekstra sjov! Designet med formål: Fremmer selvledet, meningsfuld leg uden voksenhjælp. Indhold: 4 Retvinklede Trekanter 4 Isosceles Trekanter 6 Lige Trekanter 12 Kvadrater 1 Metalboks til opbevaring og byggebase på farten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90295
EAN: 0850025176378
Varenr.: 3359251
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles microMAGS rejsesæt - 26 dele
199,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case
199,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magna-Tiles microMAGS travel set 26 dele
373,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK140,66 kr179,66 krKøb
2Eurotoys195 kr195 krKøb
3Proshop DK195 kr234 krKøb
4Legebyen DK199,95 kr238,95 krKøb
5Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
6Nova Nordic A/S373,75 kr373,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case

PriceData har fulgt prisen på Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case i 185 dage. Laveste pris i perioden er 140,66 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 140,66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 26 Dele - MicroMAGS & Travel Tin Case de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026140,66 kr
23. maj 2026140,75 kr
21. maj 2026140,86 kr
18. maj 2026141,05 kr
17. maj 2026141,15 kr
15. maj 2026141,25 kr
11. maj 2026141,45 kr
10. maj 2026141,54 kr2,84 kr (2%)
2. maj 2026144,38 kr15,35 kr (10%)
29. apr. 2026159,73 kr2,75 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret