Gå til hovedindhold

Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal

MaestroMadopbevaring – beholdereEAN: 4897144671014
Pris fra 163 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal
163 kr
Til butik
Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal billede

Produktinformation

Maestro MR-1775-BLACK. Form: Andet, Produktfarve: Sort, Træ, Materiale: Bamboo, Metal. Bredde: 250 mm, Dybde: 365 mm, Højde: 133 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Maestro
Artikel nr.: MR-1775-BLACK
EAN: 4897144671014
Varenr.: 1001648706
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chlebak MR-1775-BLACK Maestro
196 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brødkasse Maestro MR-1775 - bambus og sort metal
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brødkasse Maestro MR-1775 - bambus og sort metal billede

Produktinformation

Fordele ved brødkasse i bambus og metalGiv dit køkken et stilrent løft med denne brødkasse i sort metal og naturlig bambus. Den runde, moderne form og den praktiske hængslede låge gør det nemt at komme til brød og boller i hverdagen. Kombinationen af bambus og metal skaber et solidt og indbydende udtryk, der passer ind i både klassiske og moderne køkkener.Til hverdagens køkkenopbevaringBrødkassen er designet til at samle dine bagværk ét sted og holde bordpladen ryddelig. Den sorte front er prydet med et elegant “Bread”-motiv, mens sider og bund i træ-look giver en varm kontrast. En kompakt løsning, der let kan stå fremme på køkkenbordet.Låge: HængsletMateriale: Bambus og metalFarve: Sort og træ/lookLågemateriale: MetalLågefarve: SortMål: H 13,3 cm × B 25,0 cm × D 36,5 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Maestro
Kategori: Køkkenbeholdere
Vægt: 3.01g
EAN: 4897144671014
Varenr.: 1901135
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brødkasse Maestro MR-1775 - bambus og sort metal
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK163 kr163 krKøb
2CS MEGASTORE DK196 kr235 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Vivas DK229 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal

PriceData har fulgt prisen på Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal i 182 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Maestro MR-1775-BLACK brødkasse Andet Sort, Træ Bamboo, Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026163 kr1 kr (1%)
12. maj 2026162 kr1 kr (1%)
9. maj 2026163 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026162 kr33 kr (17%)
24. apr. 2026195 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026197 kr34 kr (21%)
18. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
5. apr. 2026160 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026162 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret