Gå til hovedindhold

MADARA MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml

MADARASæt med antirynkemiddelEAN: 4752223017438
Pris fra 168 krtil 272 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Madara H2O Tint Tinted Hyaluronic Serum 30 ml #3 Sun Flower
168 kr
Til butik
Madara H2O Tint Tinted Hyaluronic Serum 30 ml #3 Sun Flower billede

Produktinformation

Varemærke: Madara, Navn: Madara H2O Tint Tinted Hyaluronic Serum 30 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Madara
Kategori: Hudserum
EAN: 4752223017438
Varenr.: D28127
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml
266 kr
Til butik
MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml billede

Produktinformation

Strålende glød og intens fugt med et naturligt strejf af farve MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower er det ideelle valg, når du ønsker en let dækning og masser af fugt i ét og samme trin. Dette ultralette og økologisk certificerede serum smelter ubesværet ind i huden og efterlader den med en naturlig, solkysset finish takket være de fine mineralpigmenter. Med ingredienser som hyaluronsyre og rødalger får din hud pleje hele dagen, mens de små glitrende partikler skaber en smuk og strålende effekt. Det er en fantastisk løsning til de dage, hvor du vil have et friskt look uden at føle dig tungt sminket i din daglige rutine. Hvorfor dette farvede serum bliver din nye favorit Giver en let og naturlig dækning med en gylden tone Beriget med hyaluronsyre og rødalger der fugter i dybden Vægtløs konsistens der føles behagelig på huden hele dagen Økologisk certificeret formel med naturlige mineralpigmenter Serumets kombination af fugtbindende hyaluronsyre og mineralpigmenter giver huden en naturlig udstråling og holder den gennemfugtet hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: MÁDARA
Kategori: Serum
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 193565
EAN: 4752223017438
Varenr.: 193565
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mádara H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower 30ml
-20%272 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
2NordicFeel DK266 kr266 krKøb
3Cocopanda DK272 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #3 Sun Flower - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026168 kr17 kr (9%)
7. maj 2026185 kr98 kr (35%)
22. apr. 2026283 kr17 kr (6%)
16. apr. 2026266 kr16 kr (6%)
11. apr. 2026282 kr105 kr (59%)
13. mar. 2026177 kr15 kr (9%)
28. feb. 2026162 kr2 kr (1%)
20. feb. 2026164 kr13 kr (7%)
13. dec. 2025177 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret