Gå til hovedindhold

Madara MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml

MadaraSæt med antirynkemiddelEAN: 4752223018091
Pris fra 96 krtil 283 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Madara H2O Tint Tinted Hyaluronic Serum 30 ml #5 Dream Flowe
96 kr
Til butik
Madara H2O Tint Tinted Hyaluronic Serum 30 ml #5 Dream Flowe billede

Produktinformation

Varemærke: Madara, Navn: Madara H2O Tint Tinted Hyaluronic Serum 30 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Madara
Kategori: Hudserum
EAN: 4752223018091
Varenr.: D28125
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Madara H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower
-44%159,1 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Madara H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower billede

Produktinformation

Dette ultralette økologisk certificerede tonede serum får din hud til at stråle med en friskhed, som kun naturen kan give. Den intenst fugtgivende formel er tilsat hyaluronsyre, fysio-fugtighedsmidler og rødalgeekstrakt, der plejer hele dagen, samtidig med at den føles vægtløs på huden. Den er formuleret med mineralpigmenter og fintmalede glitrende partikler, der smelter sammen med hudens struktur og giver usynlig dækning og solskinsglød.Anvendelse:Påfør et tyndt lag over en fugtighedscreme. Madara H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Madara
Kategori: Farvet dagcreme
Artikel nr.: A3515
EAN: 4752223018091
Varenr.: 1016-605-0005
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mádara H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower 30ml
-20%272 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml
283 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK96 kr145 krKøb
2Lyko DK159,1 kr159,1 krKøb
3Cocopanda DK272 kr272 krKøb
4NordicFeel DK283 kr283 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for MÁDARA H2O Tint Hyaluron Tinted Serum #5 Dream Flower - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202696 kr1 kr (1%)
28. maj 202697 kr1 kr (1%)
14. maj 202698 kr1 kr (1%)
11. maj 202697 kr10 kr (9%)
6. maj 2026107 kr3 kr (3%)
1. maj 2026110 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026109 kr15 kr (12%)
24. apr. 2026124 kr5 kr (4%)
11. apr. 2026119 kr36 kr (23%)
30. jan. 2026155 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret