Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g

MACØjenskyggeEAN: 0773602648665
Pris fra 277,5 krtil 379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 101,5 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 266 kr 11. apr.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette 6.25 g - Rose Lens
-25%277,5 kr
Før 370 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette 6.25 g - Rose Lens billede

Produktinformation

MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette - Rose Lens er en lækker øjenskyggepalette med **6 smukke, rosainspirerede farver**. Med en perfekt kombination af delikate farver og **metalliske, matte og skinnende finishes** giver denne palette dig mulighed for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0773602648665
Varenr.: 102567
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAC Connect In Colour øjenskyggepalet Rose Lens 6 nuancer 6,25 g
297 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens
-13%322 kr
Før 370 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens billede

Produktinformation

Rosa toner: romantiske. Se verden gennem rosafarvede glas med denne blomstrende seksdelte øjenskyggepalet, der dækker med et enkelt strøg og med rent pigmentresultat, så du kan bruge den til et væld af fantastiske looks. Denne friske bouquet af bløde lyserøde, beige og brune nuancer har en let, silkeglat konsistens i en række matte, glitrende, glitrende og metalliske finisher. Vores unikke formel smelter perfekt på øjenlågene - så du let kan påføre, opbygge og tone farven ud, efterhånden som du tilpasser dine øjne. Vores hidtil mest pigmenterede øjenskygger er formuleret med op til 25% højere pigmentmængde sammenlignet med tidligere M·A·C Eye Shadow-paletter. Derudover er denne palet, der er sammensat af makeupartister, din indgang til et onlineunivers i konstant forandring med inspiration og en QR-kode, der kan scannes.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
0
Artikel nr.: ST2F010000
EAN: 0773602648665
Varenr.: B084586
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g
366 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens 6,3
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk277,5 kr277,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK297 kr336 krKøb
3Bangerhead DK322 kr322 krKøb
4NordicFeel DK366 kr366 krKøb
5Lyko DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 266 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 298 kr.

Den nuværende pris på 277,5 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Rose Lens - 6,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026277,5 kr19,5 kr (7%)
30. maj 2026297 kr19,5 kr (7%)
28. maj 2026277,5 kr43,5 kr (14%)
27. maj 2026321 kr36 kr (13%)
23. maj 2026285 kr1 kr (0%)
22. maj 2026284 kr1 kr (0%)
21. maj 2026285 kr31 kr (10%)
20. maj 2026316 kr32 kr (11%)
17. maj 2026284 kr1 kr (0%)
14. maj 2026285 kr24 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret