Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g

MACØjenskyggeEAN: 0773602648764
Pris fra 408,75 krtil 519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 110,25 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 397 kr 8. apr.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette 12.2 g - Hi-Fi Colour
-25%408,75 kr
Før 545 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette 12.2 g - Hi-Fi Colour billede

Produktinformation

MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette - Hi-Fi Colour er en lækker øjenskyggepalette med **12 fantastiske pangfarver**. Med en perfekt kombination af strålende farver og **metalliske, matte og skinnende finishes** giver denne palette dig mulighed for at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0773602648764
Varenr.: 102562
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour
-18%445 kr
Før 545 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour billede

Produktinformation

Ildnuancer: intensiveret. Udvis forsigtighed med denne fantastiske 12-delte øjenskyggepalet, der dækker med et enkelt strøg og med ren pigment, så du kan skabe et væld af chikke og varme looks. Dette fantastiske udvalg af varme kobber-, okker- og ravfarver har en let og silkeblød konsistens i en række matte, skinnende, glitrende og metalliske finishes. Vores unikke formel smelter perfekt på øjenlågene - så du let kan påføre, opbygge og tone farven ud, efterhånden som du tilpasser dine øjne. Vores hidtil mest pigmenterede øjenskygger er formuleret med op til 25% højere pigmentmængde sammenlignet med tidligere M·A·C Eye Shadow-paletter. Derudover er denne palet, der er sammensat af makeupartister, din indgang til et onlineunivers i konstant forandring med inspiration og en QR-kode, der kan scannes.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
Vægt: 209g
Artikel nr.: ST2T010000
EAN: 0773602648764
Varenr.: B084581
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g
506 kr
Til butik
MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g billede

Produktinformation

En kunstnerisk øjenskyggepalette til makeup artist-kvalitet MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour præsenterer tolv ekstraordinære nuancer, der forvandler din makeup artist øjenskyggepalette-oplevelse til kunstform. Denne innovative kunstneriske øjenskyggepalette kombinerer vibrerende farver fra guldgul og koralrosa til dyb lilla og elektrisk blå, alle formuleret med MACs banebrydende teknik, der leverer op til 25% højere pigmentindhold end tidligere paletter. De cremede teksturer i denne cremede øjenskyggepalette med pigmentrige farver smelter sømløst på øjenlågene og tilbyder enestående farveintensitet og blandemuligheder. Hver nuance er omhyggeligt balanceret mellem metalliske, matte og skimrende finishes for at skabe elegante looks, der fremhæver øjnenes naturlige skønhed. Med sin ultrapigmenterede formel og silkeblød konsistens gør denne palette det nemt at applicere, bygge op og blande farverne for et professionelt finish. Hvad der gør denne øjenskyggepalette enestående Tolv vibrerende nuancer med op til 25% højere pigmentindhold end tidligere MAC-paletter Innovativ formel, der smelter perfekt på øjenlågene for sømløs applicering og blanding Balanceret mix af metalliske, matte og skimrende finishes til alsidige looks Silkeblød tekstur, der bygger farveintensiteten op uden at flage eller falde Vores eksperttip til professionel applicering Applicér med fingerspidserne eller brug specialiserede børster som 239S til øjenlågene, 217S til at blande fra vippekanten til øjenbrynsbuerne, og 219S til at fremhæve den indre øjenkrog. Oplev makeup artist-kvalitet i din egen sminkrutine. Opdag MAC Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenskygge palet
Størrelse: 12.2 g
Artikel nr.: 113034
EAN: 0773602648764
Varenr.: 113034
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour 1
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk408,75 kr408,75 krKøb
2Bangerhead DK445 kr445 krKøb
3NordicFeel DK506 kr506 krKøb
4Lyko DK519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 386 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 443 kr.

Den nuværende pris på 408,75 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for MAC Cosmetics Connect In Colour Eye Shadow Palette Hi-Fi Colour - 12,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026408,75 kr34,25 kr (8%)
30. maj 2026443 kr34,25 kr (8%)
28. maj 2026408,75 kr34,25 kr (8%)
27. maj 2026443 kr2 kr (0%)
25. maj 2026441 kr1 kr (0%)
24. maj 2026442 kr37 kr (8%)
23. maj 2026479 kr40 kr (9%)
22. maj 2026439 kr3 kr (1%)
17. maj 2026436 kr43 kr (9%)
14. maj 2026479 kr38 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret