Gå til hovedindhold

EL-Grossisten MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort

EL-GrossistenSanitetEAN: 7331178113562
Pris fra 80,85 krtil 89 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8,15 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 25. maj

Sammenlign priser på MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80.85 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MA støttebøsning for tykke rør Ø110
80,85 kr
Til butik
MA støttebøsning for tykke rør Ø110 billede

Produktinformation

110mm støttebøsning til tykke rør

Produktspecifikationer

EAN: 7331178113562
Varenr.: 15840138330447
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort
81 kr
Til butik
MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort billede

Produktinformation

Støttebøsning MA 110 mm, til tykv. rør, H=35 mm Support til plastrør Sort støttebøsning Til regnvand og spildevand Støj reducerende Indendørs afløb Kan tilsluttes til PP / PVC / HDPE / Rustfri / tilsluttes med Jet reduktion eller Jet kobling

Produktspecifikationer

Kategori: Støttebøsninger til MA Støbejernsrør
EAN: 7331178113562
Varenr.: 222577
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Støttebøsning 110mm Ma - til tykvæggede rør. Højde = 35 mm
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN80,85 kr80,85 krKøb
2Elvvs.dk81 kr81 krKøb
3CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort

PriceData har fulgt prisen på MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 84,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 80,85 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for MA Støttebøsning 110mm, sort, t/tyk væggede rør H= 35mm, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202680,85 kr2,85 kr (4%)
25. maj 202678 kr2,85 kr (4%)
24. maj 202680,85 kr1,85 kr (2%)
23. maj 202679 kr1 kr (1%)
20. maj 202678 kr1 kr (1%)
19. maj 202679 kr1 kr (1%)
9. maj 202678 kr1 kr (1%)
6. maj 202679 kr5,5 kr (7%)
5. maj 202684,5 kr5,5 kr (7%)
29. apr. 202679 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret