Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm

EL-GrossistenKablerEAN: 4048879438223
Pris fra 102,85 krtil 103 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,15 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102.85 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm
102,85 kr
Til butik
Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm billede

Produktinformation

Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm . IP67. Spænding maks. 60 V AC/DC

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 4048879438223
Varenr.: 15841585103183
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Murrelektronik M12 stik, han, 5-polet, A-kodet, skrueterminaler
103 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN102,85 kr102,85 krKøb
2WATTOO.DK103 kr103 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm

PriceData har fulgt prisen på Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm i 152 dage. Laveste pris i perioden er 102,85 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 102,85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Løst stik M12 han lige 5-polet A-kodet med skrue terminaler 0,14 - 1,5mm2. Kabeldiameter 2,5-8mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026102,85 kr33,15 kr (24%)
3. jan. 2026136 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret