Gå til hovedindhold

Tape tesa extra power universal 50 mm x 25 m sølv - Gaffatape

TesaMalingEAN: 4042448033253
Pris fra 79 krtil 115 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Tape tesa extra power universal 50 mm x 25 m sølv - Gaffatape og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Duct Tape extra Power Universal 25m x 50mm Grey
79 kr
Til butik
tesa Duct Tape extra Power Universal 25m x 50mm Grey billede

Produktinformation

tesa® extra Power Universal er en meget alsidig tape med ekstra god klæbeevne og brudstyrke. En universaltape til husholdning, hobby og fritid.

Produktspecifikationer

Mærke: tesa
Kategori: Tape lim
Artikel nr.: 56388-00000-12
EAN: 4042448033253
Varenr.: 3000933
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lærredstape Tesa Extra Power Universal, 50 mm x 25 m, grå
85 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tesa Universaltape 25mx50mm sølv
-18%89 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tesa Universaltape 25mx50mm sølv billede

Produktinformation

Stærk gaffatape til brug om bord Tesa universaltape er en ensidig lærredstape til reparationer, fastgørelse og bundtning på båden. Den klæber på træ, metal, plast og glasfiber og kan rives over med håndkraft uden værktøj. Funktion og anvendelse Tapen er v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Tape
EAN: 4042448033253
Varenr.: 53935978905929
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tesa Extra Power Universal 25 m x 50 mm Silver
89,95 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tesa Universaltape 25mx50mm sølv - 1670380
109 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tejp väv ex 56388 48mmx25m sil
113,75 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tesa sølvtape 50mm x 25m
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tape tesa extra power universal 50 mm x 25 m sølv - Gaffatape koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tape tesa extra power universal 50 mm x 25 m sølv - Gaffatape koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK79 kr118 krKøb
2CS MEGASTORE DK85 kr124 krKøb
3RenBåd.dk89 kr89 krKøb
4Homeshop DK89,95 kr89,95 krKøb
5Anyparts109 kr109 krKøb
6Globaltools.dk113,75 kr113,75 krKøb
7Watski DK115 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tape tesa extra power universal 50 mm x 25 m sølv - Gaffatape

PriceData har fulgt prisen på Tape tesa extra power universal 50 mm x 25 m sølv - Gaffatape i 178 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Tape tesa extra power universal 50 mm x 25 m sølv - Gaffatape. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Tape tesa extra power universal 50 mm x 25 m sølv - Gaffatape de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202679 kr10 kr (14%)
23. maj 202669 kr1 kr (1%)
22. maj 202668 kr1 kr (1%)
20. maj 202669 kr10 kr (13%)
19. maj 202679 kr11 kr (16%)
5. maj 202668 kr19 kr (22%)
19. apr. 202687 kr3 kr (4%)
17. apr. 202684 kr3,5 kr (4%)
16. apr. 202680,5 kr6,5 kr (7%)
10. apr. 202687 kr7 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret