Gå til hovedindhold

None Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm

NoneSanitetEAN: 5707400047035
Pris fra 384 krtil 539 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Dækspåfyldning med lås vand 38mm
-29%384 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dækspåfyldning med lås vand 38mm billede

Produktinformation

Låsbar dækspåfyldning til vandtank Dækspåfyldningen i AISI 316 rustfrit stål monteres i dæk eller skot og giver adgang til påfyldning af vandtanken. Låget er markeret med "VAND" for entydig identifikation og låses uden brug af værktøj. Konstrukt

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Metal
EAN: 5707400047035
Varenr.: 53936149201225
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm
403 kr
Til butik
Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm billede

Produktinformation

Dækspåfyldning med nøgle lås. Denne dækspåfyldning er støbt i rustfri stål, hvorefter den er blevet højglanspoleret. Den fås i 4 udgaver, så den passer til det rigtige installation. Der er graveret et logo og skrift i låget, så det er nemt kan se hvad dækspåfyldningen skal bruges til. 202821Slangetilslutning: 38 mmFlange Ø: 88 mmHul Ø: 51 mmMateriale: AISI 316Brændstof 202822Slangetilslutning: 50 mmFlange Ø: 88 mmHul Ø: 51 mmMateriale: AISI 316Brændstof 202823Slangetilslutning: 38 mmFlange Ø: 88 mmHul Ø: 51 mmMateriale: AISI 316Vand 202824Slangetilslutning: 50 mmFlange Ø: 88 mmHul Ø: 51 mmMateriale: AISI 316Diesel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dækspåfyldning til vand
Artikel nr.: 03488238
EAN: 5707400047035
Varenr.: 202823
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Dækspåfyldning med lås vand 38mm - 1040563
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk384 kr384 krKøb
2Watski DK403 kr403 krKøb
3Anyparts539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm

PriceData har fulgt prisen på Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm i 86 dage. Laveste pris i perioden er 384 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Låg med Lås til Dækspåfyldning Vand AISI 316, 38mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026384 kr5 kr (1%)
30. maj 2026389 kr5 kr (1%)
25. maj 2026394 kr4 kr (1%)
17. maj 2026398 kr5 kr (1%)
12. maj 2026403 kr1 kr (0%)
11. maj 2026404 kr1 kr (0%)
8. maj 2026403 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026404 kr2,47 kr (1%)
28. apr. 2026406,47 kr3,47 kr (1%)
27. apr. 2026403 kr14,2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret