Gå til hovedindhold

Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå

Kids by FriisFødselsdagslysEAN: 5704653002675
Pris fra 29 krtil 39,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 10,95 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19,96 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå
29 kr
Til butik
Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå billede

Produktinformation

Bring dit fødselsdagstog til live med disse søde lys fra Kids by Friis! Disse fine lys er designet specielt til at passe perfekt i dit Kids by Friis fødselsdagstog. Når lysene tændes, kommer der rigtig gang i fødselsdagen, og toget bliver det magiske midt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5704653002675
Varenr.: 54329459769668
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fødselsdagslys Lyseblå 10 stk
29,95 kr
Til butik
Fødselsdagslys Lyseblå 10 stk billede

Produktinformation

Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis Super fine små lys, som passer perfekt til de forskellige fødselsdagstog fra Kids by Friis. Perfekt til at lyse fødselsdagsbordet op. Specifikationer 10 stk. i en æske Farve: lyserød...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 4730
EAN: 5704653002675
Varenr.: a6a03abd-a1d3-49b3-ac4b-9803cb7dc15b
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kids By Friis Fødselsdagslys - Lyseblå
29,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Fødelsdagslys til tog, lyseblå
29,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fødselsdagslys Lyseblå 10 stk
29,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Lys til Fødselsdagstog - 10 stk - Lyseblå
39,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Minegenverden.dk29 kr29 krKøb
2Pixizoo DK29,95 kr29,95 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn29,95 kr29,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop29,95 kr29,95 krKøb
5BabySam DK29,95 kr29,95 krKøb
6Kids-world.dk39,95 kr39,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå

PriceData har fulgt prisen på Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå i 140 dage. Laveste pris i perioden er 19,96 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Lys til fødselsdagstog fra Kids by Friis - flere farver - Lyseblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202629 kr1,05 kr (4%)
15. maj 202627,95 kr7,99 kr (40%)
26. apr. 202619,96 kr7,99 kr (29%)
25. apr. 202627,95 kr7,99 kr (40%)
22. apr. 202619,96 kr7,99 kr (29%)
21. apr. 202627,95 kr7,99 kr (40%)
15. mar. 202619,96 kr7,99 kr (29%)
14. mar. 202627,95 kr7,99 kr (40%)
13. mar. 202619,96 kr7,99 kr (29%)
12. mar. 202627,95 kr7,99 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret