Gå til hovedindhold

Lyngsøe Rainwear Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3

Lyngsøe RainwearFrakker og jakkerEAN: 5708217030913
Pris fra 935 krtil 1.297,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 362,5 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 803 kr 11. maj

Sammenlign priser på Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 935 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lyngsøe regnjakke XL - Åndbar Hi-Vis Gul regnjakke i slidstærk kvalitet
935 kr
Til butik
Lyngsøe regnjakke XL - Åndbar Hi-Vis Gul regnjakke i slidstærk kvalitet billede

Produktspecifikationer

Kategori: Regnjakker
Farve: 1
Artikel nr.: FOX9057-53/07 XL
EAN: 5708217030913
Varenr.: 20527866
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3
1.297,5 kr
Til butik
Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3 billede

Produktinformation

Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 Den Lyngsøe åndbare Hi-vis regnjakke, model FOX9057, er designet til at holde dig tør og synlig i våde og dårlige vejrforhold. Jakken er lavet af slidstærkt 600D polyester Oxford med en PU-belægning, der g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Regntøj
EAN: 5708217030913
Varenr.: 47087377023313

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK935 kr974 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.297,5 kr1.297,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3

PriceData har fulgt prisen på Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 803 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 1.111 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 946 kr.

Den nuværende pris på 935 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Lyngsøe åndbar Hi-vis regnjakke slidstærk FOX9057 - Saturn Yellow/Black / XL | Regntøj | DISCOUNT | EN ISO 20471 - klasse 3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026935 kr41 kr (5%)
29. maj 2026894 kr10 kr (1%)
22. maj 2026884 kr81 kr (10%)
11. maj 2026803 kr32 kr (4%)
9. maj 2026835 kr32 kr (4%)
15. apr. 2026803 kr16 kr (2%)
6. apr. 2026819 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026820 kr124 kr (13%)
3. feb. 2026944 kr18 kr (2%)
31. jan. 2026962 kr50 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret