Gå til hovedindhold

Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå

Lyngby PorcelænTallerkenerEAN: 5711507019369
Pris fra 180 krtil 229,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 49,95 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 27. maj

Sammenlign priser på Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lyngby Porcelæn Rhombe tallerken ��23 cm Mørkeblå
-27%180 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lyngby Porcelæn Rhombe tallerken ��23 cm Mørkeblå billede

Produktinformation

Lyngby Porcelæn Rhombe tallerken Ø23 cm Mørkeblå

Produktspecifikationer

Kategori: Spisetallerkner
EAN: 5711507019369
Varenr.: 510557-01
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 cm, mørk blå
-30%190 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 cm, mørk blå billede

Produktinformation

Rhombe Colors markante og moderne farver er udviklet i samarbejde af designduoen Stilleben, der ligesom Lyngby Porcelæn er drevet af en passion for nye idéer og et ønske om at genopdage og gentænke den keramiske arv. Rhombe Color Frokoststallerkenen komme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Blå
EAN: 5711507019369
Varenr.: LYP201936
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK180 kr229 krKøb
2Rikki Tikki Shop190 kr190 krKøb
3Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå

PriceData har fulgt prisen på Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 229,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Lyngby Porcelæn - Rhombe Color Frokosttallerken 23 Cm - Mørkeblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026180 kr6 kr (3%)
27. maj 2026174 kr6 kr (3%)
25. maj 2026180 kr1 kr (1%)
7. maj 2026179 kr1 kr (1%)
6. maj 2026180 kr1 kr (1%)
1. maj 2026179 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026180 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026179 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026180 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026179 kr50,95 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret