Gå til hovedindhold

Alnor lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering

AlnorRørforbindereEAN: 5901829225597
Pris fra 266 krtil 301,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 35,25 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 266 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
lyddæmp. Ø125 L=300 - isolering 50mm
266 kr
Til butik
lyddæmp. Ø125 L=300 - isolering 50mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Lyddæmpere
Farve: 1
Artikel nr.: SIL-50-125-300
EAN: 5901829225597
Varenr.: 3520105
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lyddmper, 125 mm x 300 mm, 50 mm isolering
267 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering
301,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK266 kr305 krKøb
2WATTOO.DK267 kr267 krKøb
3vvsfittings.dk301,25 kr301,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering

PriceData har fulgt prisen på lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering i 164 dage. Laveste pris i perioden er 256 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 301,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 266 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for lyddæmper Ø125 mm x 300 mm 50 mm isolering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026266 kr1 kr (0%)
9. maj 2026267 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026266 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026267 kr34,25 kr (11%)
31. mar. 2026301,25 kr34,25 kr (13%)
15. mar. 2026267 kr34,25 kr (11%)
14. mar. 2026301,25 kr34,25 kr (13%)
21. feb. 2026267 kr34,25 kr (11%)
20. feb. 2026301,25 kr34,25 kr (13%)
6. feb. 2026267 kr34,25 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret