Gå til hovedindhold

Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde

NordluxLamperEAN: 5701581035010
Pris fra 329 krtil 499,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 170,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 298 kr 3. maj

Sammenlign priser på Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Luxembourg udendørs væglampe, galvaniseret stål
329 kr
Til butik
Nordlux Luxembourg udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

Udendørs væglampe i klassisk design Lampen fra Luxembourg serien af Nordlux er en udendørslampe i stål, der er lavet i et klassisk design og passer ind i de fleste hjem. Lampen har en E27 fatning og passer til pærer på max 60W. Velegnet til kystnære områ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: Steel
Størrelse: H270 x W260 x D390 mm
EAN: 5701581035010
Varenr.: 4243035010
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxembourg udendørs væglampe, galv. stål
-33%335 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Luxembourg udendørs væglampe, galv. stål billede

Produktinformation

Nordlux Luxembourg udendørs væglampe, galvaniseret stål Luxembourg udendørs væglampe er en klassisk væglampe fra Nordlux. Væglampen er lavet af materialer, der er specielt egnet til at klare dårligt vejr - og der tilbydes 15 års garanti, hvis der skulle k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
EAN: 5701581035010
Varenr.: 22671031
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Luxembourg udendørs væglampe, galvaniseret stål
335 kr
Til butik
Nordlux Luxembourg udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

En klassisk udendørs lampe til vægmontering Nordlux Luxembourg udendørs væglampe i galvaniseret stål er en stilfuld og holdbar lampe, der er designet til at blive brugt udenfor. Inspireret af klassisk gadebelysning, har denne væglampe et charmerende og ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: Steel
Størrelse: H270 x W260 x D390 mm
EAN: 5701581035010
Varenr.: 4243035010
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Luxembourg udendørs væglampe, galvaniseret stål
349 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde
-27%363 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Luxembourg udendørs væglampe, galvaniseret stål
369 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Luxembourg udendørs væglampe, galvaniseret
425 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Luxembourg - Væglampe - Galvaniseret Stål
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl329 kr329 krKøb
2Lamper.dk335 kr335 krKøb
3BilligVVS DK335 kr335 krKøb
4LampeGuru.dk349 kr349 krKøb
5Lampemesteren DK363 kr392 krKøb
6Greenline369 kr369 krKøb
7Proshop DK425 kr464 krKøb
8Homeshop DK499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Luxembourg Udendørs Væglampe Galvanised Nordlux - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026329 kr6 kr (2%)
30. maj 2026335 kr6 kr (2%)
4. maj 2026329 kr31 kr (10%)
3. maj 2026298 kr61 kr (17%)
2. maj 2026359 kr30 kr (9%)
21. apr. 2026329 kr10 kr (3%)
19. apr. 2026339 kr10 kr (3%)
18. apr. 2026329 kr10 kr (3%)
3. apr. 2026339 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026340 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret