Gå til hovedindhold

Homeshop Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort

HomeshopMøblerEAN: 5713917026647
Pris fra 399 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (33% besparelse)

Sammenlign priser på Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Overtræk Til Bord Med 4 Stole - 7701075
399 kr
Til butik
Overtræk Til Bord Med 4 Stole - 7701075 billede

Produktinformation

Overtræk til bord med 4 stole Praktisk overtræk til udendørs spisegruppe, der beskytter bord og fire stole mod regn, sol og snavs. Nem at bruge og velegnet til terrasse, altan eller vinteropbevaring. Produktoversigt Overtræk til bord med 4 stole fra Outrium er designet til at beskytte din havemøbelgruppe mod vejrlig, støv og snavs. Det dækker hele sættet og forlænger møblernes levetid ved at reducere slid fra UV-stråler, fugt og snavs. Fordele Hel dækning til bord og fire stole for effektiv...

Produktspecifikationer

Mærke: Homeshop
Kategori: Diverse havemøbler
Vægt: 12g
Artikel nr.: 7701075
EAN: 5713917026647
Varenr.: 2361334
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort
473 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Luksus overtræk havemøbler sort
591 kr
Til butik
Luksus overtræk havemøbler sort billede

Produktinformation

Luksus overtræk havemøbler sort er en Havetilbehør i Sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Luksus overtræk havemøbler sort. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Overtræk til havemøbler
Størrelse: 185 cm x 95 cm
Vægt: 1.9g
Artikel nr.: 46-7701075
EAN: 5713917026647
Varenr.: 46-7701075
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Luksus Overtræk - Passer til rundt bord med 4 stole
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK399 kr399 krKøb
2Billige Bolig Møbler473 kr473 krKøb
3ebuy24 DK591 kr640 krKøb
4Bolig & Haven599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort

PriceData har fulgt prisen på Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 485 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Rundt Bord 180 Cm Med 4 Stole, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. feb. 2026399 kr74 kr (16%)
1. feb. 2026473 kr41 kr (8%)
31. jan. 2026514 kr41 kr (9%)
30. jan. 2026473 kr39 kr (8%)
25. jan. 2026512 kr30 kr (6%)
2. jan. 2026482 kr32 kr (6%)
1. jan. 2026514 kr32 kr (7%)
13. dec. 2025482 kr32 kr (6%)
12. dec. 2025514 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret