Gå til hovedindhold

Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit

LowranceLowrance suncoverEAN: 9420024168219
Pris fra 206 krtil 245 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179,4 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Lowrance Sun cover til hook2 & Reveal 9"
-16%206 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lowrance Sun cover til hook2 & Reveal 9" billede

Produktinformation

Beskyttelse til Lowrance HOOK2 og Reveal 9" Lowrance solcover beskytter skærmen på HOOK2-9 og HOOK Reveal 9" ekkolod og GPS-plottere, når enheden ikke er i brug. Coveret klikkes på frontrammen uden værktøj og holder støv, snavs og sollys væk fra

Produktspecifikationer

Mærke: Lowrance
Kategori: stik & covers
EAN: 9420024168219
Varenr.: 53936166142281
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit
208 kr
Til butik
Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit billede

Produktinformation

Beskyt dine instrumenter mod sollys når de ikke er i brug med dette soldæksel fra Lowrance. Ligeledes mindsker du risikoen for at komme til at ødelægge displayet under transport eller normal færden på båden, når instrumentet ikke er i brug. Passer til Hook 2 på 9"...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lowrance
Kategori: Lowrance suncover
Materiale: komposit
Artikel nr.: 000-14176-001
EAN: 9420024168219
Varenr.: 203959
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Lowrance Sun cover til hook2 & Reveal 9" - 1106458
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk206 kr206 krKøb
2Watski DK208 kr208 krKøb
3Anyparts245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit

PriceData har fulgt prisen på Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit i 176 dage. Laveste pris i perioden er 179,4 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Lowrance Soldæksel til Hook2 & Reveal 9" Hvid Komposit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026206 kr2 kr (1%)
14. maj 2026208 kr26 kr (11%)
13. maj 2026234 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026230 kr11,6 kr (5%)
26. apr. 2026218,4 kr15,6 kr (8%)
19. apr. 2026202,8 kr15,6 kr (8%)
17. apr. 2026187,2 kr7,8 kr (4%)
16. apr. 2026179,4 kr50,6 kr (22%)
23. mar. 2026230 kr15 kr (6%)
22. mar. 2026245 kr15 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret