Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair

L'Oréal ProfessionnelHårplejeFiller-A100 teknologiLangt hår plejeEAN: 3474636976065

Professionel længdefornyende maske med Filler-A100 teknologi og aminosyrer til langt hår. Styrker og reparerer håret for sundere og længere udseende. Læs mere

Pris fra 118 krtil 278 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Expert Pro Longer Hair Treatment Creme Mask - 250 ml
118 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair
165 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L'oréal paris serie expert pro longer professional mask 250ml
198 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Pro Longer Masque 250 ml
-25%208,5 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Pro Longer Filler-A100 + Amino Acid Masque 250 ml
215 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Pro Longer Masque (250ml)
-20%223 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Prefessional Mask 2
229 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Pro Longer Masque 250ml
272 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Pro Longer Masque 250 ml
278 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK118 kr157 krKøb
2Teknikproffset DK165 kr214 krKøb
3Hobbix198 kr198 krKøb
4NiceHair.dk208,5 kr208,5 krKøb
5Beautycos DK215 kr244 krKøb
6Bangerhead DK223 kr223 krKøb
7Lyko DK229 kr229 krKøb
8Cocopanda DK272 kr272 krKøb
9NordicFeel DK278 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Professionnel Pro Longer Masque 250ml

L'Oréal Professionnel

Professionel længdefornyende maske med Filler-A100 teknologi og aminosyrer til langt hår. Styrker og reparerer håret for sundere og længere udseende.

• Langt hår pleje
• Filler-A100 teknologi

Beskrivelse

L'Oréal Professionnel Pro Longer Masque er en avanceret hårmaske specielt udviklet til langt hår. Med den patenterede Filler-A100 teknologi trænger masken dybt ind i hårfibrene og virker plumpende og reparerende. Aminosyrerne nærer håret intensivt og genopbygger beskadigede områder. Anvendes efter Pro Longer shampoo på håndklædetørt hår i 3-5 minutter. Resultatet er stærkere, sundere hår med forbedret længde og glans. Masken reducerer også krus og gør håret lettere at rede. Perfekt til dig der ønsker at vedligeholde langt, sundt hår med professionel kvalitet.

Specifikationer

Volumen:250 ml
Hårtype:Langt hår, alle hårtyper
pH-værdi:Afbalanceret til håret
Aminosyrer:Reparerende og nærende ingredienser
Egenskaber:Nærende, reparerende, blødgørende
Anvendelsestid:3-5 minutter
Filler-A100 teknologi:Patenteret plumpende teknologi

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor ofte skal jeg bruge Pro Longer Masque?

Brug masken 1-2 gange om ugen efter shampoo for optimale resultater. Ved særligt beskadiget hår kan den bruges oftere.

Hvad er Filler-A100 teknologien?

Filler-A100 er L'Oréals patenterede teknologi som trænger dybt ind i hårfibrene og virker plumpende og reparerende fra indersiden.

Kan masken bruges på farvet hår?

Ja, masken er sikker til farvet hår og hjælper faktisk med at bevare farveintensiteten mens den reparerer håret.

Skal jeg bruge balsam efter masken?

Nej, Pro Longer Masque erstatter din almindelige balsam og giver både pleje og styling-fordele i ét produkt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair i 176 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for L'Oreal Serie Expert Pro Longer Mask 250 ml Lengths Renewing For Long Hair de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026118 kr1 kr (1%)
9. maj 2026119 kr1 kr (1%)
8. maj 2026120 kr1 kr (1%)
6. maj 2026121 kr10 kr (8%)
4. maj 2026131 kr37 kr (22%)
26. apr. 2026168 kr22 kr (15%)
25. apr. 2026146 kr22 kr (13%)
18. apr. 2026168 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026166 kr11,35 kr (6%)
13. apr. 2026177,35 kr5,35 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret