Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L

L'Oréal ParisAnsigtsmakeupEAN: 3600523723492
Pris fra 84 krtil 127 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,56 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Magic BB Cream 01 Very Light 30ml
84 kr
Til butik
L'Oréal Paris Magic BB Cream 01 Very Light 30ml billede

Produktinformation

Fugt, udjævn og giv glød til din hud med L'Oréal Paris Magic BB Cream! En let dækkende BB Cream, der giver din hud fugt i 24 timer*.

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: A9827300
EAN: 3600523723492
Varenr.: 3128295
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Magic BB cream Very Light 01 (30 ml)
-30%90 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Magic BB cream Very Light 01 (30 ml) billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Magic BB cream fungerer som makeup og hudpleje i én. Den plejende formel ændrer farve ved påføring (BB-teknologi) for at give en let dækning og et naturligt look. Formlen fugter i 24 timer* og pigmenterne forvandler sig og tilpasser sig til din hudtone for et perfekt nude look. L'Oréal Paris Magic BB cream er beriget med E-vitamin + Pro-Vitamin B5 som forbedrer hudens udseende på 2 uger**. Pigmenter som forvandler sig og tilpasser sig til din hudtone Giver et jævnt og naturligt look Beriget med E-vitamin + Pro-Vitamin B5 24 timers fugt* Hjælper til et sundere look på 2 uger** *Instrumentel test. **Egenvurdering, 88 personer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: BB-creme
Vægt: 40g
Artikel nr.: A98273
EAN: 3600523723492
Varenr.: B053585
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Magic BB Cream 30 ml - 01 Very Light
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Magic BB Cream 30 ml - 01 Very Light billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Magic BB Cream - 01 Very Light er en plejende og let dækkende BB Cream med SPF 11, som hjælper dig med opnå det perfekte nude look. Formlen er beriget med E-vitamin + Pro-Vitamin B5, som giver din hud glød og fugt i op til 24 timer. Cre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Face Makeup
EAN: 3600523723492
Varenr.: 79689
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris BB C'est Magic 01 Very Light - 30 ml
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L
127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK84 kr84 krKøb
2Bangerhead DK90 kr90 krKøb
3NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
4NordicFeel DK124 kr124 krKøb
5Lyko DK127 kr127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L i 179 dage. Laveste pris i perioden er 67,9 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Loreal Paris Magic BB Cream, Transforming Skin Perfector 1 Very L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202684 kr1 kr (1%)
18. maj 202683 kr1 kr (1%)
9. maj 202684 kr2 kr (2%)
30. apr. 202686 kr3 kr (4%)
24. apr. 202683 kr7 kr (8%)
19. apr. 202690 kr2 kr (2%)
17. apr. 202692 kr13 kr (12%)
16. apr. 2026105 kr11 kr (12%)
9. apr. 202694 kr4 kr (4%)
6. apr. 202690 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret