Gå til hovedindhold

Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1

MaybellineAnsigtsmakeup12 timers fugtgivende effektSkjuler mørke rande og urenhederEAN: 3600531465216

Dækker mørke rande og urenheder med medium dækkeevne og 12 timers fugtgivende effekt. Vegansk formel med mikroapplikator. Læs mere

Pris fra 65 krtil 129,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 64,95 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64 kr 11. maj

Sammenlign priser på Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Instant Eraser Concealer 13 Cocoa 6,8ml
65 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Instant Anti Age Eraser Concealer Cocoa 13
-31%70 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Instant Anti Age Eraser Concealer Cocoa - 6.8 ml
97 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Instant Anti-Age Eraser Concealer 6.8 ml - 13 Cocoa
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1
100 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris New York Instant Anti Age Eraser Concealer - Cocoa
101 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Concealer - Kakao
119 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline - New York Instant Anti Age Eraser Concealer - Cocoa
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK65 kr65 krKøb
2Bangerhead DK70 kr70 krKøb
3NordicFeel DK97 kr97 krKøb
4NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
5Lyko DK100 kr100 krKøb
6Proshop DK101 kr140 krKøb
7Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
8Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Concealer - 13 Cocoa

Maybelline

Dækker mørke rande og urenheder med medium dækkeevne og 12 timers fugtgivende effekt. Vegansk formel med mikroapplikator.

• concealer
• anti-age
• øjencreme
• under øjne
• dækkeevne
• Maybelline concealer
• instant eraser
• mørke rande
• Skjuler mørke rande og urenheder
• 12 timers fugtgivende effekt

Beskrivelse

Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Concealer er den perfekte løsning til at dække mørke rande under øjnene og små skønhedsfejl. Med sin behagelige, flydende formel giver den medium dækkeevne og op til 12 timers fugtgivende effekt. Den veganske formel indeholder ingen ingredienser af animalsk oprindelse og passer til normal og sensitiv hud. Concealeren påføres nemt med den praktiske mikroapplikator og giver et naturligt, strålende resultat. Farven 13 Cocoa er perfekt til mellemtoner og mørkere hudtyper.

Specifikationer

Finish:Naturlig, strålende
Formel:Vegansk, flydende
Hudtype:Normal til sensitiv
Porerne:Tilstopper ikke porerne
Volumen:6,8 ml
Dækkeevne:Medium
Applikation:Mikroapplikator
Fugtgivende effekt:Op til 12 timer

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Maybelline Instant Anti-Age Eraser Concealer?

Concealeren giver op til 12 timers fugtgivende effekt og holder hele dagen med god dækkeevne.

Er concealeren velegnet til sensitiv hud?

Ja, den veganske formel er udviklet til at passe normal til sensitiv hud og tilstopper ikke porerne.

Hvordan påføres concealeren bedst?

Drej mikroapplikatorens øverste del i pilenes retning, påfør direkte på området og ton ud med udadgående bevægelser.

Kan farven 13 Cocoa bruges som highlighter?

Cocoa er en mørkere nuance. For highlighting anbefales en lysere nuance på øjenkroge, kinder og brynben.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 51,8 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202665 kr1 kr (2%)
11. maj 202664 kr3 kr (4%)
8. maj 202667 kr2 kr (3%)
6. maj 202669 kr1 kr (1%)
2. maj 202668 kr1 kr (1%)
30. apr. 202669 kr4 kr (6%)
23. apr. 202665 kr4 kr (6%)
19. apr. 202669 kr4 kr (5%)
17. apr. 202673 kr5 kr (6%)
1. apr. 202678 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret