Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn

Pris fra 58 krtil 89,96 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31,96 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 29. maj

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 6.0
58 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 6.0 billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil er en øjenbrynsblyant, der giver dig mulighed for at definere dine øjenbryn og give dem et naturligt resultat i op til 24 timer*.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbryn
Artikel nr.: AA510600
EAN: 3600524054649
Varenr.: 3258587
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 6.0
89 kr
Til butik
Loreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 6.0 billede

Produktinformation

Med L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil kan du skabe definerede bryn med et naturligt resultat. Holder op til 24 timer*. Formlen har en blød og cremet konsistens, og den trekantede spids gør det nemt at påføre og udfylde farve. I den anden ende har 24H Filling Triangular pencil en børste så du kan forme og style dine bryn. Vandfast og blød formel som ikke smitter af og som føles behagelig hele dagen.- Holder i 24 timer*.- Trekantet spids.- Vandfast, smitter ikke af.*Egenvurdering, 81 personer.Anvendelse:Påfør L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil på rene bryn inden du påfører foundation. Brug den trekantede spids til at udfylde brynene til du opnår den ønskede intensitet. Brug børsten i den anden ende for at opnå ønskede form og look. Loreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 6.0...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Brynpen
Artikel nr.: AA510300
EAN: 3600524054649
Varenr.: 1185-A26-0005
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil - 5.23 Auburn er en **vandfast brynpen**, som giver dine bryn **smuk definition**. Den er designet med en **tynd, trekantet spids** og har en tilpas **blød konsistens**, som sikrer præcis

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 3600524054649
Varenr.: 103319

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK58 kr58 krKøb
2Lyko DK89 kr89 krKøb
3NiceHair.dk89,96 kr89,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn i 179 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 114,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 1 ml - 5.23 Auburn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202658 kr2 kr (4%)
29. maj 202656 kr31 kr (36%)
20. maj 202687 kr2 kr (2%)
16. maj 202689 kr2 kr (2%)
14. maj 202687 kr2 kr (2%)
12. maj 202689 kr2 kr (2%)
7. maj 202687 kr11 kr (14%)
30. apr. 202676 kr20 kr (36%)
24. apr. 202656 kr23 kr (29%)
17. apr. 202679 kr5,95 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret