Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony

Pris fra 70 krtil 107 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64 kr 23. apr.

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Volumizing Mascara Ebony 1.0
70 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Volumizing Mascara Ebony 1.0 billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara er en farvet øjenbrynsgel, der giver brynene synligt volumen.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgelé
Artikel nr.: A9976602
EAN: 3600523794041
Varenr.: 3279880
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony
-25%82,46 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara - 1.0 Ebony er en farvet bryngel **tilfører synlig volumen** og giver dine bryn et fantastisk løft. Den er designet med en **avanceret børste** med forskudte hår, som **gør det

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 3600523794041
Varenr.: 107207
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara Ebony 1.0 (5 ml)
-25%86 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara Ebony 1.0 (5 ml) billede

Produktinformation

Dobbelt så meget fylde! L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara er en farvet bryngel som giver synlig volumen til dine bryn. Børsten med forskudte hår fanger og styler hvert eneste brynhår og påfører formlen jævnt. Formlen indeholder elastiske fibre som giver dimension til dine naturlige brynhår for at opbygge et fyldigere brynlook. Holder op til 24 timer*, er vandfast, tværer ikke ud og smitter ikke af. Volumengivende, farvet bryngel som holder op til 24 timer* Forskudte børstehår som fanger hvert enkelt brynhår Fiberberiget formel for ekstra dimension til brynene Vandfast, tværer ikke ud, smitter ikke af *Egenvurdering, 105 personer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsfarvning
Størrelse: 1.0 Ebony
Vægt: 1g
Artikel nr.: A99766
EAN: 3600523794041
Varenr.: B090129
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara Ebony 1.0
104 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 1.0
107 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK70 kr70 krKøb
2NiceHair.dk82,46 kr82,46 krKøb
3Bangerhead DK86 kr86 krKøb
4NordicFeel DK104 kr104 krKøb
5Lyko DK107 kr107 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony i 180 dage. Laveste pris i perioden er 58,1 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Brows 24H Volumizing Eyebrow Mascara 4.4 ml - 1.0 Ebony de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202670 kr2 kr (3%)
19. maj 202672 kr6 kr (8%)
18. maj 202678 kr6 kr (7%)
14. maj 202684 kr1 kr (1%)
10. maj 202683 kr16 kr (24%)
30. apr. 202667 kr2,66 kr (4%)
28. apr. 202669,66 kr
25. apr. 202670 kr6 kr (9%)
23. apr. 202664 kr1 kr (2%)
17. apr. 202665 kr14 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret