Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella

L'Oréal ParisHårplejeEAN: 3600524078201
Pris fra 56 krtil 75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51,13 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Elvital Hyalruon Plump Wonder Water 200 ml
56 kr
Til butik
L'Oréal Paris Elvital Hyalruon Plump Wonder Water 200 ml billede

Produktinformation

Elvital Hyalruon Plump Wonder Water er en lamellar behandling der genopliver håret og tilføjer intensiv fugt fra L'Oréal Paris.

Produktspecifikationer

Kategori: Hårkur
Artikel nr.: AA586600
EAN: 3600524078201
Varenr.: 3259068
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Elvital Hyaluron Plump Wonder Water 200 ml
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Elvital Hyaluron Plump Wonder Water 200 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Wonder Water **genopliver** dit hår og gør det op til **18 gange mere fugtet**, samtidig med at den giver håret den smukkeste **glans** på blot 8 sekunder! Den **lette og flydende formel** passer til **alle hårtyp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Hair Care
EAN: 3600524078201
Varenr.: 103335
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Wonder Water 200 ml
73 kr
Til butik
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Wonder Water 200 ml billede

Produktinformation

Intensiv fugtbehandling til håret på bare 8 sekunderL'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Wonder Water er en lamellar behandling, der giver håret 18 gange mere fugt på bare 8 sekunder. Den silikonfri formel med hyaluronsyre fugtbehandler intensivt og giver håret naturlig fylde og glans.Fordelene ved denne hårbehandlingLamellar behandlingsteknologi til dyb fugtbehandlingHyaluronsyre som giver håret 18 gange mere fugtHurtig påføring - kun 8 sekunders behandlingstidSilikonfri formel for en naturlig følelseSådan bruger du Wonder WaterPåfør på vådt hår efter vask, massér i 8 sekunder og skyl ud. Brug 1-2 doser til kort/mellemlangt hår og 2-3 doser til længere eller krøllet hår.En smart løsning til tørt hår, der har brug for ekstra fugtbehandling. Tilføj Elvital Wonder Water til din hårrutine allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Plejende produkter
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 112619
EAN: 3600524078201
Varenr.: 112619
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK56 kr56 krKøb
2NiceHair.dk67,46 kr67,46 krKøb
3NordicFeel DK73 kr73 krKøb
4Lyko DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella i 181 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Loreal Paris Elvital Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Lamella de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202656 kr10 kr (15%)
14. maj 202666 kr3 kr (5%)
10. maj 202663 kr7 kr (13%)
8. maj 202656 kr4 kr (8%)
2. maj 202652 kr17 kr (25%)
30. apr. 202669 kr12 kr (21%)
17. apr. 202657 kr16 kr (22%)
8. apr. 202673 kr12 kr (20%)
17. mar. 202661 kr7,11 kr (13%)
16. mar. 202653,89 kr7,11 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret