Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml

L'Oréal ParisHårplejeGenopbygger hårbindingerHårpleje til skadet hårEAN: 3600524075644

Reparerende serum til skadet hår som genopbygger bindinger med citronsyre. Giver 98% stærkere hår og 82% mere glans. Anvendes som sidste trin i hårruti Læs mere

Pris fra 81,75 krtil 139,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 58,2 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 2. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Bond Repair Serum 150 ml
-25%81,75 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Elvital Bond Repair Leave-In Serum 150ml
95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Elvital Bond Repair Leave in Serum 150 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Elvital Bond Repair Leave-in Serum 150 ml
99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml
103 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oréal Paris Elvital Bond Repair Serum - 150 ml
126 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oréal - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk81,75 kr81,75 krKøb
2Cocopanda DK95 kr95 krKøb
3NordicFeel DK97 kr97 krKøb
4Lyko DK99 kr99 krKøb
5Proshop DK103 kr142 krKøb
6Teknikproffset DK126 kr175 krKøb
7Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Elvital Bond Repair Serum 150ml

L'Oréal Paris

Reparerende serum til skadet hår som genopbygger bindinger med citronsyre. Giver 98% stærkere hår og 82% mere glans. Anvendes som sidste trin i hårruti

• hårserum
• bond repair
• hårreparation
• skadet hår
• spaltede spidser
• leave-in behandling
• Hårpleje til skadet hår
• Genopbygger hårbindinger

Beskrivelse

Elvital Bond Repair Leave-in Serum er et avanceret hårserum designet til alle typer skadet hår. Formlen med citronsyre trænger ned i hårets cortex for at genopbygge brudte bindinger fra børstning, farvning og varmestyling. Som 4. trin i Bond Repair-rutinen leverer dette serum 98% stærkere hår, 82% mere glans og 12% færre spaltede spidser. Den lette konsistens tynger ikke håret, mens den intensive reparation sikrer håndterbart og sundt hår. Perfekt til meget afbleget eller kemisk behandlet hår der har brug for dyb genopbygning.

Specifikationer

Parfume:Sød kinuskduft
Tekstur:Let serum
Volumen:150ml
Hårtype:Skadet og afbleget hår
Anvendelse:Leave-in behandling
Aktive ingredienser:Citronsyre + 20% styrkende kompleks

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor ofte kan jeg bruge Bond Repair serummet?

Du kan bruge serummet dagligt på både vådt og tørt hår. Start med 2 dråber og juster mængden efter dit hårs behov.

Skal serummet skylles ud efter påføring?

Nej, Bond Repair serum er et leave-in produkt der ikke skal skylles ud. Det arbejder kontinuerligt for at styrke håret.

Kan jeg bruge andre hårolie sammen med dette serum?

Ja, påfør først Bond Repair serum og lad det trænge ind, derefter kan du bruge hårolie som Olaplex Bonding Oil for ekstra glans.

Hjælper serummet mod spaltede spidser?

Ja, kliniske tests viser 12% reduktion i spaltede spidser efter 5 anvendelser sammen med resten af Bond Repair rutinen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 63,96 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 81,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for L'Oréal Paris - Paris Elvital Bond Repair Serum - 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202681,75 kr13,25 kr (14%)
15. maj 202695 kr7,8 kr (9%)
14. maj 202687,2 kr7,8 kr (8%)
11. maj 202695 kr10 kr (12%)
8. maj 202685 kr10 kr (13%)
2. maj 202675 kr11 kr (13%)
28. apr. 202686 kr3,67 kr (4%)
24. apr. 202682,33 kr3,67 kr (4%)
23. apr. 202686 kr11 kr (15%)
20. apr. 202675 kr7 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret