Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep

Pris fra 108 krtil 161 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 24. apr.

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tonet Serum 7-8 Tan-Deep
108 kr
Til butik
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tonet Serum 7-8 Tan-Deep billede

Produktinformation

L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum er et parfumefrit foundation-serum med let dækning for et nude look, der dækker ujævnheder uden at tilstoppe porerne.

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: AA312200
EAN: 3600523989959
Varenr.: 3222572
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Tan-Deep 7-8 (30 ml)
-40%120 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Tan-Deep 7-8 (30 ml) billede

Produktinformation

L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum er en plumping serum foundation uden parfume, der giver huden fugt og fylde. Ingredienser som 1 % hyaluronsyre, glycerin og mineralpigmenter giver en let dækning uden at tilstoppe porerne for et fugtet, fyldigt resultat i op til 24 timer. Efter 1 time er huden 24 %* mere fugtet og synligt fyldigere. Påfør et par dråber i ansigtet og blend dem ud i en nuance, der passer til din hudtone for en glattere hud med et naturligt skinnende resultat! Testet under dermatologisk kontrol. Passer til alle hudtyper, også sensitiv hud. Plumping serum uden parfume. Giver et naturligt fugtet resultat. Indeholder 1 % hyaluronsyre, glycerin og mineralpigmenter. Giver en let dækning uden at tilstoppe porerne og giver et fugtet, fyldigt resultat. Testet under dermatologisk kontrol. Passer til alle hudtyper, også sensitiv hud. *Instrumentel test...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Vægt: 101g
Artikel nr.: AA3122
EAN: 3600523989959
Varenr.: B071564
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep
-30%147,24 kr
Før 209,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep billede

Produktinformation

L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum - No. 7-8 Tan-Deep er en plumping serum foundation uden parfume, der giver huden fugt og fylde. Den passer til alle hudtyper, også sensitiv hud. Denne foundation serum er beriget med ingredienser so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3600523989959
Varenr.: 95520
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Tan-Deep - 30 ml
156 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Foundation, 1%
161 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK108 kr108 krKøb
2Bangerhead DK120 kr120 krKøb
3NiceHair.dk147,24 kr147,24 krKøb
4NordicFeel DK156 kr156 krKøb
5Lyko DK161 kr161 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 7-8 Tan-Deep de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026108 kr3 kr (3%)
19. maj 2026111 kr2 kr (2%)
17. maj 2026113 kr1 kr (1%)
9. maj 2026114 kr4 kr (3%)
8. maj 2026118 kr4 kr (3%)
6. maj 2026122 kr1 kr (1%)
2. maj 2026121 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026122 kr19 kr (18%)
24. apr. 2026103 kr11 kr (10%)
22. apr. 2026114 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret