Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light

Pris fra 108 krtil 184 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 21. maj

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Rosy Light 30
108 kr
Til butik
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Rosy Light 30 billede

Produktinformation

True Match Nude Plumping Tinted Serum er et farvet serum beriget med 1 % hyaluronsyre for en fyldig og glat hud med naturlig dækning for et perfekt nude look.

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: AA653200
EAN: 3600524101404
Varenr.: 3279879
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline L’Oréal True Match Nude Serum med undertone nr 1-2 Rosy Light 30 ml
116,99 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Rosy Light 1-2 (30 ml)
-29%120 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Rosy Light 1-2 (30 ml) billede

Produktinformation

L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum er en plumping serum foundation uden parfume, der giver huden fugt og fylde. Ingredienser som 1 % hyaluronsyre, glycerin og mineralpigmenter giver en let dækning uden at tilstoppe porerne for et fugtet, fyldigt resultat i op til 24 timer. Efter 1 time er huden 24 %* mere fugtet og synligt fyldigere. Påfør et par dråber i ansigtet og blend dem ud i en nuance, der passer til din hudtone for en glattere hud med et naturligt skinnende resultat! Testet under dermatologisk kontrol. Passer til alle hudtyper, også sensitiv hud. Plumping serum uden parfume. Giver et naturligt fugtet resultat. Indeholder 1 % hyaluronsyre, glycerin og mineralpigmenter. Giver en let dækning uden at tilstoppe porerne og giver et fugtet, fyldigt resultat. Testet under dermatologisk kontrol. Passer til alle hudtyper, også sensitiv hud. *Instrumentel test...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Vægt: 102g
Artikel nr.: AA6532
EAN: 3600524101404
Varenr.: B090060
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum Rosy Light 1-2 - 30 ml
156 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light
-25%157,46 kr
Før 209,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum 1-2 Rosy Light
161 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Plumping Tinted Serum 30 ml.- Rosy Light
184 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK108 kr108 krKøb
2CS MEGASTORE DK116,99 kr155,99 krKøb
3Bangerhead DK120 kr120 krKøb
4NordicFeel DK156 kr156 krKøb
5NiceHair.dk157,46 kr157,46 krKøb
6Lyko DK161 kr161 krKøb
7Proshop DK184 kr223 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics True Match Nude Plumping Tinted Serum 30 ml - No. 1-2 Rosy Light de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026108 kr1 kr (1%)
21. maj 2026107 kr1 kr (1%)
20. maj 2026108 kr3 kr (3%)
19. maj 2026111 kr2 kr (2%)
18. maj 2026113 kr1 kr (1%)
11. maj 2026114 kr4 kr (3%)
8. maj 2026118 kr4 kr (3%)
6. maj 2026122 kr1 kr (1%)
2. maj 2026121 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026122 kr15 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret