Gå til hovedindhold

L’Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't

L’Oréal ParisLæbestiftEAN: 3600523543731
Pris fra 49,98 krtil 67 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17,02 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't
-60%49,98 kr
Før 124,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't billede

Produktinformation

L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't er en helt fantastisk læbestift, som gør det let at indramme læberne på smukkeste vis. Den har en højpigmenteret formel, som giver en flot og intens farve der holder hele dagen. Derudover har

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Lipstick
EAN: 3600523543731
Varenr.: 77875
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Læbestift L’Oréal Paris Signature Matte Liquid Lipstick - 113 I Don't
-56%67 kr
Før 152 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Læbestift L’Oréal Paris  Signature Matte Liquid Lipstick - 113 I Don't billede

Produktinformation

113 I Don't - Discover L'Oréal Paris Rouge Signature, a long-lasting matte liquid lipstick. Its ultra-fine texture and intense color offer lasting comfort. With its precise calligraphic applicator, achieve an ultra-saturated matte finish that lasts all day. Immerse yourself in a world of vibrant color and lasting impact with L'Oréal Paris Rouge Signature. This revolutionary formula, designed for those who seek perfection with every swipe, delivers a flawless matte finish with intense, long-lasting color. With its ultra-thin film and second-skin texture, it ensures comfortable wear throughout the day, akin to a second skin. Say goodbye to the discomfort of traditional lipsticks as Rouge Signature wraps your lips in a veil of color that lasts. Rouge Signature isn't just about color it's about innovation. With its precise, calligraphic applicator, achieving perfectly defined lips has never been easier. The flexible brush effortlessly glides along the contours of your lips in a single stroke, providing a professional finish every time. Whether you're aiming for a bold statement or a subtle enhancement, this lipstick empowers you to express your unique style with confidence. Enhance your beauty routine with Rouge Signature by L'Oréal Paris. Available in a range of captivating shades, each infused with high-intensity pigments, it promises to elevate your look from day to night. Embrace the elegance of a matte finish without compromising on comfort or durability. With Rouge Signature, less is more when it comes to excess, but the impact is undeniable. Dare to make a statement and leave a lasting impression with every application.

Produktspecifikationer

Størrelse: One size
EAN: 3600523543731
Varenr.: 25672216F232

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk49,98 kr49,98 krKøb
2Spartoo DK67 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't i 182 dage. Laveste pris i perioden er 49,98 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 91,21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 49,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Rouge Signature - 113 I Don't - I Don't 7 ml - I Don't de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202649,98 kr17,02 kr (25%)
18. maj 202667 kr8 kr (11%)
17. maj 202675 kr8 kr (12%)
16. maj 202667 kr8 kr (11%)
9. maj 202675 kr8 kr (12%)
30. apr. 202667 kr2 kr (3%)
29. apr. 202669 kr2 kr (3%)
20. apr. 202667 kr2 kr (3%)
9. apr. 202669 kr2 kr (3%)
4. apr. 202667 kr1,67 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret