Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage

L'Oréal ParisLæbestiftEAN: 3600524026578
Pris fra 51,29 krtil 120 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 68,71 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51.29 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L’Oréal Paris Glow Paradise Balm In Lipstick 193 Rose Mirage 3,8 g
51,29 kr
Til butik
L’Oréal Paris Glow Paradise Balm In Lipstick 193 Rose Mirage 3,8 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Læbestift
Farve: 1
Artikel nr.: 3600524026578
EAN: 3600524026578
Varenr.: 8570796
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Læbestift L’Oréal Paris Glow Paradise Tinted Lipstick - 193 Rose Miracle
-56%63 kr
Før 142 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Læbestift L’Oréal Paris  Glow Paradise Tinted Lipstick - 193 Rose Miracle billede

Produktinformation

193 Rose Miracle - Discover L'Oréal Paris' Glow Paradise tinted lip balm, a luxurious blend with up to 98% natural ingredients. Hydrating and radiant, this balm revives your natural color with a glossy finish and absolute comfort. Choose from 9 vibrant shades for beautifully enhanced lips. Immerse yourself in an unparalleled sensory experience with L'Oréal Paris' Glow Paradise tinted lip balm. Composed of up to 98% natural ingredients, this revolutionary balm enhances your lips with vibrant color while deeply hydrating them. Its creamy texture delicately glides on, offering a touch of luscious color and an irresistible glossy finish. Each shade of Glow Paradise is an invitation to discovery, providing a range of vibrant hues that adapt to every mood and occasion. Enriched with squalane oil for effective protection against dryness and pomegranate extract for long-lasting hydration, this balm ensures optimal comfort throughout the day. Instrumental tests have shown a remarkable 47% increase in hydration in just 4 hours, leaving your lips soft, supple, and radiant. Not only does Glow Paradise beautify your lips, but it also nurtures their health. With its innovative and natural formula, this balm offers a comprehensive solution for lips that are radiant with beauty and vitality. Elevate your beauty routine with L'Oréal Paris' Glow Paradise tinted lip balm and let yourself be enchanted by its irresistible glow.

Produktspecifikationer

Størrelse: One size
EAN: 3600524026578
Varenr.: 27981948F232
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 193 Rose
79 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Glow Paradise Balm-in-Lipstick Rose Mirage
-30%90 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Glow Paradise Balm-In-Lipstick Rose Mirage 193 - 3,8 g
117 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 193 Rose
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK51,29 kr90,29 krKøb
2Spartoo DK63 kr101 krKøb
3Cocopanda DK79 kr79 krKøb
4Bangerhead DK90 kr90 krKøb
5NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
6NordicFeel DK117 kr117 krKøb
7Lyko DK120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage i 180 dage. Laveste pris i perioden er 51,29 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 51,29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Color Riche Glow Paradise Balm-in-Lipstick 3,8 g - 193 Rose Mirage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202651,29 kr21,71 kr (30%)
12. maj 202673 kr1 kr (1%)
7. maj 202672 kr9 kr (14%)
26. apr. 202663 kr5 kr (7%)
25. apr. 202668 kr5 kr (8%)
19. apr. 202663 kr19 kr (23%)
18. apr. 202682 kr6 kr (7%)
15. apr. 202688 kr10 kr (13%)
5. apr. 202678 kr1 kr (1%)
2. apr. 202679 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret