Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort

L'Oréal ParisØjenmakeup36 timers holdbarhedDaglig makeup og særlige lejlighederEAN: 3600524026639

L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Gel Eyeliner i Intense Black. Vandfast eyeliner med gel-konsistens og smudge-børste. Holder op til 36 timer. Læs mere

Pris fra 39,98 krtil 94 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 54,02 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.98 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort
-60%39,98 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner #01 Intense
59 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Gel Eyeliner - Intense Black
64 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner Intense Black
-31%70 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oreal Infaillible Grip 36H automatisk gel-eyeliner - intens sort
78 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oréal - Infaillible Grip 36h Automatic Gel Eyeliner - Intense Black
89,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner Intense Black 1 - 1 pcs
91 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner 01 Intense B
94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk39,98 kr39,98 krKøb
2Cocopanda DK59 kr59 krKøb
3Proshop DK64 kr103 krKøb
4Bangerhead DK70 kr70 krKøb
5Teknikproffset DK78 kr127 krKøb
6Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
7NordicFeel DK91 kr91 krKøb
8Lyko DK94 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Gel Eyeliner - Intense Black

L'Oréal Paris

L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Gel Eyeliner i Intense Black. Vandfast eyeliner med gel-konsistens og smudge-børste. Holder op til 36 timer.

• gel eyeliner
• vandfast eyeliner
• øjenmakeup
• smokey eye
• makeup L'Oréal
• lang holdbarhed eyeliner
• automatisk eyeliner
• Daglig makeup og særlige lejligheder
• 36 timers holdbarhed

Beskrivelse

L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Gel Eyeliner i farven Intense Black er en professionel eyeliner med blød gel-konsistens der glider ubesværet på øjenlåget. Den lette formel giver en præcis og jævn linje hver gang, mens den integrerede smudge-børste i den modsatte ende gør det muligt at skabe både skarpe linjer og bløde smokey-eye looks. Med en imponerende holdbarhed på op til 36 timer sidder denne eyeliner perfekt uden at flyde eller smudse gennem dagen. Den vandfast formel sikrer langtidsholdbar farve og definition, perfekt til både daglig brug og særlige lejligheder. Ideel til alle der ønsker professionelle resultater med nem påføring og ekstraordinær holdbarhed.

Specifikationer

farve:01 Intense Black
vandfast:Ja
holdbarhed:Op til 36 timer
konsistens:Blød gel-formel
påføring:Automatisk twist-up
størrelse:8g
special_features:Smudge-børste inkluderet

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder denne eyeliner?

L'Oréal Infaillible Grip 36H Eyeliner holder op til 36 timer uden at flyde eller smudse, takket være den vandfast gel-formel.

Kan man skabe forskellige looks med denne eyeliner?

Ja, du kan skabe både skarpe, præcise linjer med selve stiften eller bruge den inkluderede smudge-børste til at tone ud for et blødt smokey-eye look.

Er denne eyeliner egnet til følsomme øjne?

Eyelineren har en blød gel-konsistens der glider let på, men vi anbefaler altid at teste på en lille hudområde først hvis du har følsomme øjne.

Hvordan fjerner man denne vandfast eyeliner?

Da det er en vandfast formel, anbefales det at bruge en specialiseret makeup remover til vandfast makeup eller micellar vand for bedste resultat.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 39,98 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 39,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 01 Intense sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202639,98 kr21,02 kr (34%)
30. maj 202661 kr21,02 kr (53%)
29. maj 202639,98 kr22,02 kr (36%)
28. maj 202662 kr2 kr (3%)
21. maj 202664 kr16 kr (33%)
26. mar. 202648 kr3 kr (6%)
9. jan. 202651 kr1 kr (2%)
31. dec. 202550 kr1 kr (2%)
18. dec. 202551 kr1 kr (2%)
4. dec. 202550 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret