Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml

L'Oréal ParisØjenmakeupVandfast volumen-formelØjenmakeup til daglig og aftenEAN: 3600521961216

Vandfast mascara fra L'Oréal Paris som giver ekstrem volumen og adskiller hver eneste vippe. Innovativ gummibørste og dosering sikrer perfekt resultat. Læs mere

Pris fra 74 krtil 159,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 85,95 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Volume Million Lashes Waterproof Mascara Black 9,4m
74 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Volume Million Lashes Waterproof Mascara Black
-30%104 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L'Oreal Paris Volume Million Lashes Waterproof Black, 9 ml.
-25%104,25 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Loreal - Volume Million Lashes Mascara Black Waterproof
-26%118,95 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LOreal Paris Volume Million Lashes Mascara Waterproof Black 9ml
-6%121 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Volume Million Lashes Mascara Waterproof Black
127 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Volume Million Lashes Mascara - Waterproof
132 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oréal Vandfast Mascara - Volume Million Lashes - Sort
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK74 kr74 krKøb
2Bangerhead DK104 kr104 krKøb
3Brandshop104,25 kr104,25 krKøb
4BilligParfume.dk118,95 kr118,95 krKøb
5Teknikproffset DK121 kr170 krKøb
6NordicFeel DK124 kr124 krKøb
7Lyko DK127 kr127 krKøb
8Proshop DK132 kr171 krKøb
9Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Volume Million Lashes Waterproof Mascara Black

L'Oréal Paris

Vandfast mascara fra L'Oréal Paris som giver ekstrem volumen og adskiller hver eneste vippe. Innovativ gummibørste og dosering sikrer perfekt resultat.

• vandfast mascara
• waterproof mascara
• volumen mascara
• sort mascara
• øjenmakeup
• vippe makeup
• L'Oréal mascara
• million lashes
• Øjenmakeup til daglig og aften
• Vandfast volumen-formel

Beskrivelse

Volume Million Lashes fra L'Oréal Paris er en vandfast mascara som giver dine vipper ekstra fylde og definition. Den innovative Millionizer-børste af gummi med korte og lange børstehår når hver eneste vippe og adskiller dem for et dramatisk volumen-look. Den indbyggede dosering fjerner overskydende mascara og sikrer en jævn påføring uden klumper. Formlen med kameliaolie plejer vipperne og giver en holdbar vandfast finish som tåler sved, tårer og fugtighed. Resultatet er vipper som ser 3 gange fyldigere ud med en intens sort farve der åbner øjet og skaber et forførisk blik. Perfekt til alle som ønsker dramatisk volumen og holdbarhed i deres makeup-rutine hele dagen.

Specifikationer

Farve:Intens sort pigmentering
Formel:Beriget med kameliaolie
Børste:Innovativ Millionizer-børste af gummi
Volumen:Giver 3 gange fyldigere vipper
Dosering:Indbygget excess wiper fjerner overskud
Holdbarhed:Vandfast formel tåler sved og tårer
Størrelse:9-10.2ml indhold

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er L'Oréal Volume Million Lashes virkelig vandfast?

Ja, denne mascara er vandfast og kan modstå sved, tårer og fugtighed hele dagen. Den kræver dog en olie-baseret makeup fjerner for at blive fjernet helt.

Hvordan undgår jeg klumper med denne mascara?

Den indbyggede excess wiper doserer automatisk den rigtige mængde mascara. Påfør i zigzag bevægelser fra rod til spids og byg langsomt op for bedste resultat.

Kan jeg bruge denne mascara hvis jeg har følsomme øjne?

L'Oréal Volume Million Lashes er testet af øjenlæger og egnet til følsomme øjne og kontaktlinse-brugere. Formlen er beriget med plejenede ingredienser.

Hvor længe holder denne mascara på øjnene?

Den vandfast formel holder hele dagen uden at smudse eller flage af. For bedste holdbarhed anbefales brug af primer og korrekt fjernelse med olie-baseret cleanser.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for L'Oréal Paris Volume Millon Lashes Waterproof Mascara Waterproof Mascara Black - 9 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202674 kr24 kr (24%)
11. maj 202698 kr24 kr (32%)
17. apr. 202674 kr13,76 kr (16%)
15. apr. 202687,76 kr1,76 kr (2%)
13. apr. 202686 kr18,25 kr (18%)
11. apr. 2026104,25 kr19,25 kr (23%)
10. apr. 202685 kr1 kr (1%)
7. apr. 202686 kr1 kr (1%)
6. apr. 202687 kr1 kr (1%)
5. apr. 202686 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret