Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin

L'Oréal ParisHudplejeEAN: 3600524246037
Pris fra 191 krtil 200 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157,98 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum 30 ml
191 kr
Til butik
L'Oréal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum 30 ml billede

Produktinformation

Age Perfect Le Duo Age Defying serum fra L'Oréal Paris er et anti-age-serum som passer til alle hudtyper, også sensitiv hud. L’Oreal Paris har for første gang har kombineret effektiviteten af to serummer i ét for at reducere aldringstegn. De to formler er adskilt i to forskellige kamre for at bevare optimal friskhed i hver dråbe. En hvid, nærende fløjlsblød creme beriget med kollagenpeptidfraktioner, der øger hudens fasthed. Og en lys, karamelfarvet emulsion, der indeholder de vigtige vitaminer C* og B3, som styrker hudens glød og udjævner hudtonen. Takket være den dobbelte pumpe får du en ny, frisk blanding af de aktive ingredienser i optimal koncentration, hver gang du bruger serummet. Resultatet ? Reducer aldringstegn på huden på bare 7 dage* med effekten af 2 serummer i 1.Øjeblikkelig effekt: Huden er glattere og føles intenst næret.Efter 7 dage**: Huden fremstår synligt yngre**, er mere strålende og med mere definierede konturer. Alderstegn fremstår reducerede.Efter 4 uger: Huden er fastere, mere ensartet og rynker er mindre synlige.• Passer alle hudtyper, også sensitiv hud• Øjeblikkelig effekt på fasthed og glød• Rynker fremstår reducerede• Behagelig konsistens, huden føles ikke fedtet efter påføring• Testet under dermatologisk kontrol* C-vitaminderivat**Kosmetoklinisk test, 47 kvinder, måling af smilerynker rundt øjnene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 198099
EAN: 3600524246037
Varenr.: 198099
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum 30 ml
-23%199,27 kr
Før 259,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum 30 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum er et anti-age-serum, som passer til alle hudtyper, også sensitiv hud. L’Oreal Paris har for første gang har kombineret effektiviteten af to serummer i ét for at reducere ældningstegn. De to formle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Skin Care
EAN: 3600524246037
Varenr.: 122561
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin
200 kr
Til butik
Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin billede

Produktinformation

Age Perfect Le Duo Age Defying serum fra L'Oréal Paris er et anti-age-serum som passer til alle hudtyper, også sensitiv hud. L’Oreal Paris har for første gang har kombineret effektiviteten af to serummer i ét for at reducere aldringstegn. De to formler er adskilt i to forskellige kamre for at bevare optimal friskhed i hver dråbe. En hvid, nærende fløjlsblød creme beriget med kollagenpeptidfraktioner, der øger hudens fasthed. Og en lys, karamelfarvet emulsion, der indeholder de vigtige vitaminer C* og B3, som styrker hudens glød og udjævner hudtonen. Takket være den dobbelte pumpe får du en ny, frisk blanding af de aktive ingredienser i optimal koncentration, hver gang du bruger serummet. Resultatet ? Reducer aldringstegn på huden på bare 7 dage* med effekten af 2 serummer i 1.Øjeblikkelig effekt: Huden er glattere og føles intenst næret.Efter 7 dage**: Huden fremstår synligt yngre**, er mere strålende og med mere definierede konturer. Alderstegn fremstår reducerede.Efter 4 uger: Huden er fastere, mere ensartet og rynker er mindre synlige.- Passer alle hudtyper, også sensitiv hud- Øjeblikkelig effekt på fasthed og glød- Rynker fremstår reducerede- Behagelig konsistens, huden føles ikke fedtet efter påføring- Testet under dermatologisk kontrol* C-vitaminderivat**Kosmetoklinisk test, 47 kvinder, måling af smilerynker rundt øjneneAnvendelse:Påfør på rent ansigt og hals med opadgående bevægelser inden påføring af din almindelige ansigtscreme. Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Serum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: ZDK11440
EAN: 3600524246037
Varenr.: 1185-B05-0030

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK191 kr191 krKøb
2NiceHair.dk199,27 kr199,27 krKøb
3Lyko DK200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin

PriceData har fulgt prisen på Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin i 182 dage. Laveste pris i perioden er 152,96 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 191 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Loreal Paris Age Perfect Le Duo Age Defying Serum For Normal Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026191 kr6 kr (3%)
25. maj 2026185 kr14 kr (8%)
19. maj 2026171 kr4 kr (2%)
11. maj 2026175 kr4 kr (2%)
9. maj 2026171 kr7 kr (4%)
23. apr. 2026178 kr20,02 kr (13%)
21. apr. 2026157,98 kr13,02 kr (8%)
16. apr. 2026171 kr38 kr (18%)
8. apr. 2026209 kr14 kr (6%)
31. mar. 2026223 kr25 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret