Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml)

L'Oréal ParisHudplejeKraftfulde antioxidanterAntiaging natplejeEAN: 3600524012663

L'Oréal Paris Age Perfect Midnight Serum er et kraftfuldt antiaging natserum med neohesperidin og E-vitamin. Beskytter mod frie radikaler og revitaliserer. Læs mere

Pris fra 149 krtil 239,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 90,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 147,57 kr 31. mar.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L'oréal paris age perfect cell renewal midnight serum 30ml
149 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml)
-35%159 kr
Før 246 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Age Perfect Cell Renewal Midnight Serum 30 ml
-25%184,46 kr
Før 245,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renewal Midnight Serum 30 ml
188 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Cell Renewal Midnight Serum 30 ml
194 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum 30 ml
195 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oréal Age Perfect Cell Renewal Midnight Serum 30 ml
235 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oréal - Age Perfect Cell Renewal Midnight Serum 30 Ml
239,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix149 kr149 krKøb
2Bangerhead DK159 kr159 krKøb
3NiceHair.dk184,46 kr184,46 krKøb
4Proshop DK188 kr227 krKøb
5NordicFeel DK194 kr194 krKøb
6Lyko DK195 kr195 krKøb
7Teknikproffset DK235 kr284 krKøb
8Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renewal Midnight Serum 30 ml

L'Oréal Paris

L'Oréal Paris Age Perfect Midnight Serum er et kraftfuldt antiaging natserum med neohesperidin og E-vitamin. Beskytter mod frie radikaler og revitaliserer.

• Antiaging natpleje
• Kraftfulde antioxidanter

Beskrivelse

L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renewal Midnight Serum er et avanceret antiaging natserum, der arbejder intensivt i løbet af natten for at forny og revitalisere huden. Formlen kombinerer to kraftfulde antioxidanter - neohesperidin og E-vitamin - som beskytter hudcellerne mod skadelige frie radikaler og understøtter hudens naturlige fornyelsesproces. Den silkebløde og smeltende tekstur trænger dybt ind i huden uden at efterlade en fedtet fornemmelse, hvilket gør den perfekt til alle hudtyper og hudtoner. Allerede efter én nat vil huden føles intensivt fugtet og se mere frisk og udhvilet ud, mens kontinuerlig brug resulterer i synligt reducerede rynker, en jævnere hudtone og øget fasthed.

Specifikationer

Hudtone:Alle hudtoner
Hudtype:Alle hudtyper
Volumen:30 ml
Anvendelse:Natserum
Konsistens:Let, ikke-fedtet
Hovedingredienser:Neohesperidin, E-vitamin

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvordan anvendes L'Oréal Age Perfect Midnight Serum?

Påfør 3-4 dråber på ren og tør hud på ansigt og hals hver aften inden din natcreme. Serummet skal bruges som det første trin efter rensning.

Hvilke ingredienser gør serummet så effektivt?

Serummet indeholder neohesperidin og E-vitamin, som er kraftfulde antioxidanter der beskytter hudcellerne mod frie radikaler og understøtter hudens naturlige fornyelse.

Er serummet egnet til sensitiv hud?

Ja, serummet er udviklet til alle hudtyper og hudtoner. Den lette, ikke-feddede konsistens gør det velegnet selv til sensitiv hud.

Hvor hurtigt kan man se resultater?

Allerede næste morgen føles huden mere fugtet og udhvilet. Efter 1 uge ser huden yngre og mere strålende ud, og efter 4 uger er rynker synligt reduceret med øget hudfast.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml)

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 119,4 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissanse Midnight Serum (30ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026149 kr32 kr (18%)
17. maj 2026181 kr32 kr (21%)
3. maj 2026149 kr39 kr (21%)
2. maj 2026188 kr20 kr (12%)
1. maj 2026168 kr19 kr (13%)
16. apr. 2026149 kr18 kr (11%)
15. apr. 2026167 kr18 kr (12%)
2. apr. 2026149 kr1,43 kr (1%)
31. mar. 2026147,57 kr1,43 kr (1%)
9. mar. 2026149 kr16 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret