Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474637069230
Pris fra 159 krtil 288 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 16. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L´Oreal Curl Expression Intensive Moisturizer Mask, 250 ml.
-43%159 kr
Før 280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L´Oreal Curl Expression Intensive Moisturizer Mask, 250 ml. billede

Produktinformation

L'Oréal Curl Expression Intensive Moisturizer Mask, 250 ml, er udviklet til at give intensiv fugt og pleje til krøllet og bølget hår. Denne maske er designet til at trænge dybt ind i hårstråene og efterlade håret blødt, glansfuldt og veldefineret. Ide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3474637069230
Varenr.: LOREA0407
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Curl Expression Mask 250 ml
169 kr
Til butik
Loreal Curl Expression Mask 250 ml billede

Produktinformation

Denne maske er specielt udviklet til krøllet, bølget og kruset hår. Formlen som denne maske er bygget op efter, er rig på glycerin, Urea H og hibiscusfrø ekstrakt, der tilfører masser af fugt til det krøllede hår, og gør det mere medgørligt og glansfuldt.Anvendelse: Masser produktet ind i det nyvaskede hår. Lad masken virke i cirka 10 minutter og skyl derefter håret grundigt med vand. Vi anbefaler at du altid afslutter med en conditioner, da denne er med til at lukke hårstrået igen, og du opnår hermed et flot, glansfuldt look.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 250.00ml
Artikel nr.: 3474637069230
EAN: 3474637069230
Varenr.: 3474637069230
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oreal Serie Expert Curl Expr. Mask 250 ml
173 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Curl Expression Mask 250 ml
-25%216 kr
Før 288 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Curl Expression Mask (250 ml)
-25%216 kr
Før 288 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Curl Expression Mask 250ml
251 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml
288 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop159 kr159 krKøb
2Beautycos DK169 kr198 krKøb
3Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
4NiceHair.dk216 kr216 krKøb
5Bangerhead DK216 kr216 krKøb
6Cocopanda DK251 kr251 krKøb
7Lyko DK288 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Mask 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026159 kr10 kr (6%)
1. jun. 2026169 kr10 kr (6%)
30. maj 2026159 kr5 kr (3%)
28. maj 2026154 kr5 kr (3%)
26. maj 2026159 kr3 kr (2%)
25. maj 2026156 kr3 kr (2%)
24. maj 2026159 kr5 kr (3%)
23. maj 2026154 kr2 kr (1%)
22. maj 2026152 kr1 kr (1%)
20. maj 2026153 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret