Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml

L'Oréal ProfessionnelHårplejeEAN: 3474637076498
Pris fra 129 krtil 293 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Loreal Curl Expression Caring Water Mist, 190 ml.
-51%129 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Loreal Curl Expression Caring Water Mist, 190 ml. billede

Produktinformation

L'Oréal Curl Expression Caring Water Mist er en professionel leave-in spray designet til at fremhæve og pleje krøller. Den lette formel med glycerin, urinstof og hibiscusfrøekstrakt hjælper med at bevare fugten i håret, mens den giver en blød og glan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3474637076498
Varenr.: LOREA0412
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Caring Water Mist 190 ml
142 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oreal Serie Expert Curl Expr. Curls Reviver Leave-In 190 ml
162 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Curl Expression Caring Water Mist 190 ml
175 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Curl Expression Spray Treatment For Revitalizing 190 ml
179 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Curl Expression Caring Water Mist 200 ml
-25%207 kr
Før 276 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oreal Professionnel Curl Expression Caring Water Mist (190 ml)
-23%212 kr
Før 276 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml
276 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Curl Expression Caring Water Mist 190 ml
278 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Curl Expression Caring Water Mist 190ml
293 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop129 kr129 krKøb
2CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
3Teknikproffset DK162 kr211 krKøb
4Beautycos DK175 kr204 krKøb
5Proshop DK179 kr218 krKøb
6NiceHair.dk207 kr207 krKøb
7Bangerhead DK212 kr212 krKøb
8Lyko DK276 kr276 krKøb
9NordicFeel DK278 kr278 krKøb
10Cocopanda DK293 kr293 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for L'Oréal Professionnel Curl Expression Serie Expert Professional Caring Water Mist 190 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026129 kr13 kr (9%)
1. jun. 2026142 kr13 kr (10%)
21. maj 2026129 kr13 kr (9%)
20. maj 2026142 kr13 kr (10%)
15. maj 2026129 kr3 kr (2%)
14. maj 2026132 kr3 kr (2%)
9. maj 2026135 kr5 kr (4%)
7. maj 2026140 kr8 kr (6%)
5. maj 2026132 kr30 kr (19%)
3. maj 2026162 kr30 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret