Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow

L'Oréal ParisHighlightere og luminizereNaturlig finishDaglig glød og highlightingEAN: 3600524150563

Flydende highlighter med sheasmør og glycerin. Giver naturlig glød, 24h fugt og strålende finish. Velegnet til sensitiv hud - 3 anvendelsesmåder. Læs mere

Pris fra 95 krtil 129 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 4. mar.

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Lumi Glotion Highlighter 902 Light Glow 40 ml
95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Paradise Lumi Glowtion Light Glow 902 (40 ml)
-21%107 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Lumi Glotion Highlighter Light Glow 902 - 40 ml
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Paradise Lumi Glotion Highlighter 902 Light Glow
127 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml.- 902 Light Glow
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK95 kr95 krKøb
2NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
3Bangerhead DK107 kr107 krKøb
4NordicFeel DK124 kr124 krKøb
5Lyko DK127 kr127 krKøb
6Proshop DK129 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Lumi Glotion Highlighter 902 Light Glow

L'Oréal Paris

Flydende highlighter med sheasmør og glycerin. Giver naturlig glød, 24h fugt og strålende finish. Velegnet til sensitiv hud - 3 anvendelsesmåder.

• flydende highlighter
• glow highlighter
• fugtgivende highlighter
• luminizer
• glød produkt
• strålende finish
• dewy look
• naturlig glød
• Daglig glød og highlighting
• Naturlig finish

Beskrivelse

L'Oréal Paris Lumi Glotion Highlighter er en flydende highlighter som giver et strålende skær af farve og fremhæver din huds naturlige glød. Formlen er beriget med sheasmør og glycerin for 24 timers fugt og øjeblikkeligt strålende look. Den fugtgivende formel er uden parfume, velegnet til sensitiv hud, testet under dermatologisk kontrol og tilstopper ikke porer. Kan anvendes på 3 måder: alene for glød i hele ansigtet, under makeup for afdæmpet glød eller som highlighter på specifikke områder. Perfekt til alle hudtyper som ønsker en naturlig, glansfuld finish.

Specifikationer

Finish:Naturlig glød
Hudtype:Alle hudtyper inkl. sensitiv hud
Volumen:40 ml
Anvendelsesmåder:3 forskellige måder: alene, under makeup, som highlighter
Særlige egenskaber:Uden parfume, ikke-komedogen, dermatologisk testet
Fugtgivende egenskaber:24 timers fugt med sheasmør og glycerin

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvordan adskiller Lumi Glotion sig fra andre highlighters?

Det er en flydende highlighter med fugtgivende egenskaber som kan bruges på 3 måder - alene, under makeup eller som traditionel highlighter, hvilket gør den meget alsidig.

Er produktet velegnet til sensitiv hud?

Ja, formlen er uden parfume, dermatologisk testet og ikke-komedogen, hvilket gør den velegnet til sensitiv hud og tilstopper ikke porerne.

Hvor lang tid holder fugtgivningen?

Produktet giver 24 timers fugt takket være indholdet af sheasmør og glycerin, som er bekræftet gennem instrumentel test.

Hvilken nuance passer bedst til min hudtone?

902 Light Glow er en lys nuance der fungerer godt til lysere hudtoner eller som highlighter på mørkere toner. Vælg en nuance lysere end din hudtone til highlighting.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow i 180 dage. Laveste pris i perioden er 74,2 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for L'Oreal Paris Lumi Glotion Highlighter 40 ml - 902 Light Glow de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202695 kr11 kr (13%)
29. maj 202684 kr11 kr (12%)
19. maj 202695 kr5 kr (5%)
18. maj 2026100 kr1 kr (1%)
11. maj 2026101 kr6 kr (6%)
9. maj 202695 kr6 kr (6%)
8. maj 2026101 kr6,54 kr (7%)
28. apr. 202694,46 kr6,54 kr (6%)
23. apr. 2026101 kr15,94 kr (19%)
20. apr. 202685,06 kr3,34 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret