Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g)

Pris fra 95 krtil 127 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87,12 kr 21. mar.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g)
-28%95 kr
Før 132 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g) billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Lumi Le Glow er en cremet highlighterstick som reflekterer lyset for maksimal glød. Den vægtløse formel glider nemt på huden og giver øjeblikkeligt en smuk satinlignende glød. Den luksuriøse gel-creme-konsistens med oliepigmenter smelter perfekt ind ved kontakt med huden, påføres nemt, tones smukt ud og giver en silkeblød følelse. De vægtløse satinperler skaber et strålende slør som reflekterer lyset jævnt og gør det nemt for dig at opbygge intensiteten. Satinlignende glød Reflekterer lyset for maksimal glød Behagelig påføring Multianvendeligt produkt Velegnet til alle hudtyper, også sensitiv hu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Highlighter
0
Artikel nr.: AA931200
EAN: 3600524192594
Varenr.: B096487
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick Glowy 630 Creme Chic
95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Glow Highlighter Stick Glowy 5 g.- 630 Creme Chic
121 kr
Til butik
L'Oréal Paris Glow Highlighter Stick Glowy 5 g.- 630 Creme Chic billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick Glowy 5 g.- 630 Creme Chic Lumi Le Glow Highlighter Stick Glowy 630 Creme Chic er en cremet highlighter-stick, der giver huden en blød og elegant glød med et friskt, strålende og naturligt "dewy" finish. Den silkebløde cream-to-glow formel glider let over huden og blender jævnt ind uden at føles tung eller tør. Produktet kan bygges op fra en diskret hverdagsglød til en mere intens highlight-effekt, alt efter ønsket look. Farven 630 Creme Chic er en lys champagne-beige nuance med bløde perlemorsreflekser. Den giver huden et naturligt og raffineret glow, som fremhæver ansigtets højdepunkter med en elegant lysreflekterende finish uden at virke for glitrende. Highlighteren er perfekt til kindben, brynben, næseryg og amorbue og giver huden et mere frisk, glat og strålende udtryk. Den praktiske stickform gør påføringen hurtig og nem - både direkte på huden og ovenpå makeup.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: AA931200
EAN: 3600524192594
Varenr.: 3474750
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Creme Chic - 6,5 g
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic
127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK95 kr95 krKøb
2Cocopanda DK95 kr95 krKøb
3Proshop DK121 kr160 krKøb
4NordicFeel DK124 kr124 krKøb
5Lyko DK127 kr127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g)

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for L'Oréal Paris Lumi Le Glow Highlighter Stick 630 Glowy Cream Chic (6,5 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202695 kr15 kr (14%)
21. maj 2026110 kr17 kr (18%)
17. maj 202693 kr1 kr (1%)
16. maj 202694 kr16 kr (15%)
10. maj 2026110 kr16 kr (17%)
9. maj 202694 kr11 kr (10%)
8. maj 2026105 kr7 kr (6%)
4. maj 2026112 kr8 kr (8%)
29. apr. 2026104 kr8 kr (7%)
28. apr. 2026112 kr12 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret