Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g

L'Oréal ParisAnsigtspudderEAN: 3600523951543
Pris fra 89 krtil 134 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85,25 kr 5. mar.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder Tr
89 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder Tr billede

Produktinformation

Oplev Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder fra L'Oréal Paris. Denne pudderfoundation dækker og matterer som en flydende foundation, og giver en mat hud, uden at blive «kaget».

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: AA187100
EAN: 3600523951543
Varenr.: 3208579
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 130 True Beige
-33%113,25 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 130 True Beige billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation - 130 True Beige er en **lækker foundation i pudderform**. Den er med fine selvklæbende pigmenter, som sætter sig fast på huden, og som giver en **holdbar dækning**, som holder hele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3600523951543
Varenr.: 90667
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g
129 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g billede

Produktinformation

Langvarigt mat dækkende pudder for et fejlfrit finish L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Powder Foundation giver dig et naturligt og glansfrit finish, der holder hele dagen. Dette praktiske pudder foundation dækker effektivt, samtidig med at det giver huden en fløjlsblød fornemmelse uden at blive klumpet. Fordelene ved denne fresh wear pudder foundation Langvarigt mat pudder, der holder i 24 timer Dækker naturligt uden at føles tungt på huden Sved- og vandresistent formel Let at applicere og tone ud for jævn dækning Sådan bruger du pudderet Applicer foundation på huden og jævn ud med fingerspidserne, en makeup svamp eller makeup børste. En pålidelig løsning til hverdagsmakeup, der giver professionelle resultater. Læg L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Powder Foundation i din makeup taske i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 9 g
Artikel nr.: 90412
EAN: 3600523951543
Varenr.: 90412
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 13
134 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK89 kr89 krKøb
2NiceHair.dk113,25 kr113,25 krKøb
3NordicFeel DK129 kr129 krKøb
4Lyko DK134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 83,3 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 130 Neutral Undertone - 9 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202689 kr4 kr (4%)
19. maj 202693 kr16 kr (15%)
30. apr. 2026109 kr20 kr (22%)
24. apr. 202689 kr11 kr (11%)
22. apr. 2026100 kr5 kr (5%)
19. apr. 2026105 kr5 kr (5%)
17. apr. 2026110 kr5 kr (4%)
1. apr. 2026115 kr13,03 kr (13%)
31. mar. 2026101,97 kr5,09 kr (5%)
20. mar. 2026107,06 kr12,06 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret