Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g

L'Oréal ParisAnsigtspudderEAN: 3600523951444
Pris fra 89 krtil 134 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 30. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder Va
89 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder Va billede

Produktinformation

Oplev Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder fra L'Oréal Paris. Denne pudderfoundation dækker og matterer som en flydende foundation, og giver en mat hud, uden at blive «kaget».

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: AA186900
EAN: 3600523951444
Varenr.: 3208578
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'ORÉAL PARIS L'Oreal Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation Vanilla 120
-12%113 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'ORÉAL PARIS L'Oreal Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation Vanilla 120 billede

Produktinformation

Upptäck Infallible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder från L'Oréal Paris. Puderfoundation som täcker, samtidigt som den ger ett matt resultat utan att bli kakig. Detta är mer än bara ett puder! Produkten är berikad med fina pigment som fångas av huden för en matt och naturlig finish hela dagen. Den är lätt att tona ut och ger huden en naturlig, felfri, sammetslen och matt finish. - Tillgänglig i 8 nyanser för att matcha olika hudtoner. Smetar inte ut. Svettresistent. Vattenfast. - Värme- och fuktresistent Få ut mer av ditt puder!.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Foundation
EAN: 3600523951444
Varenr.: C48268
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 120 Vanilla
-33%113,25 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation 9 g - 120 Vanilla billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Infaillible 24h Fresh Wear Powder Foundation - 120 Vanilla er en **lækker foundation i pudderform**. Den er med fine selvklæbende pigmenter, som sætter sig fast på huden, og som giver en **holdbar dækning**, som holder hele da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3600523951444
Varenr.: 90666
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g
129 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 12
134 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK89 kr89 krKøb
2Teknikproffset DK113 kr162 krKøb
3NiceHair.dk113,25 kr113,25 krKøb
4NordicFeel DK129 kr129 krKøb
5Lyko DK134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder 120 Warm Undertone - 9 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202689 kr4 kr (4%)
19. maj 202693 kr20 kr (18%)
7. maj 2026113 kr30 kr (36%)
30. apr. 202683 kr6 kr (7%)
24. apr. 202689 kr24 kr (21%)
22. apr. 2026113 kr12 kr (12%)
17. apr. 2026101 kr6,52 kr (6%)
16. apr. 2026107,52 kr1,82 kr (2%)
14. apr. 2026105,7 kr6,3 kr (6%)
13. apr. 2026112 kr6,3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret