Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive

L'Oréal ParisHårfarveEAN: 3600523999002
Pris fra 71,98 krtil 116 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44,02 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes 192 ml - 3U Dark Brown
-60%71,98 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes 192 ml - 3U Dark Brown billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes - 3U Dark Brown er en permanent hårfarve til hjemmebrug, der er specielt udviklet til at **kamuflere grå hår** op til 100%. Det helt unikke ved denne hårfarve er, at den består af både varme og kolde reflekser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Hair Color
EAN: 3600523999002
Varenr.: 96915
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 3U Universal Da
95 kr
Til butik
Loreal Paris     Excellence Creme Universal Nudes 3U Universal Da billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes er en permanent hårfarve uden ammoniak til alle hårtyper. Formlen passer til alle hudtoner, giver dit hår næring og glans** samt dækker grå hår op til 100%*.- Permanent hårfarve- Uden ammoniak- Til alle hårtyper- Passer til alle hudtoner- Giver næring og glans**- Op til 100% dækning af grå hår*- Pakken indeholder: Farvecreme, fremkaldercreme, påføringskam, shampoo til efter farvning, hårmaske, beskyttelseshandsker*Instrumentel test** Instrumentel test baseret på glans og næring.Anvendelse:Se venligst instruktionerne i pakken for trinvis vejledning. Tip: Brug et gammelt håndklæde og handsker når du påfører produktet, og hvis du har langt eller tykt hår, skal du overveje at bruge to pakker. Loreal Paris Excellence Creme Universal Nudes 3U Universal Da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Permanent Hårfarve
Artikel nr.: AA346900
EAN: 3600523999002
Varenr.: 1185-867-0003
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Dark Brown 3U - 1 pcs
97 kr
Til butik
L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Dark Brown 3U - 1 pcs billede

Produktinformation

Professionel hårfarve for perfekt dækning derhjemmeL'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Dark Brown 3U er en ammoniakfri permanent hårfarve, der giver professionelle resultater derhjemme. Den universelle brune nuance passer til alle hudtoner og dækker gråt hår op til 100%, mens ceramider plejer håret under farveprocessen.Fordelene ved denne komplette hårfarveAmmoniakfri formel, der er skånsom mod håretUniversal brun nuance, der passer til alle hudtonerDækker gråt hår op til 100% for jævnt resultatKomplet kit med alt, hvad du har brug for til farvning derhjemmeSådan bruger du L'Oréal Paris Excellence Universal NudesFølg instruktionerne i indlægssedlen for bedste resultater og brug beskyttelseshandsker ved påføring.En pålidelig løsning til smuk hårfarve med professionel dækning. Vælg L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes til dine hårplejebehov.

Produktspecifikationer

Kategori: Farve
Artikel nr.: 104488
EAN: 3600523999002
Varenr.: 104488
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive
116 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk71,98 kr71,98 krKøb
2Lyko DK95 kr95 krKøb
3NordicFeel DK97 kr97 krKøb
4Cocopanda DK116 kr116 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive i 179 dage. Laveste pris i perioden er 71,98 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 71,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Permanent Color 3U Unive de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202671,98 kr23,02 kr (24%)
5. maj 202695 kr2 kr (2%)
26. mar. 202697 kr16 kr (20%)
12. mar. 202681 kr1 kr (1%)
20. feb. 202682 kr15 kr (15%)
12. feb. 202697 kr6 kr (7%)
17. jan. 202691 kr31 kr (25%)
12. dec. 2025122 kr9 kr (8%)
11. dec. 2025113 kr9 kr (7%)
4. dec. 2025122 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret