Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha

L'Oréal ParisShampoo og balsamEAN: 3600524134846
Pris fra 37 krtil 45 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 23. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner 300 ml
37 kr
Til butik
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner 300 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner er den perfekte balsam hvis du har fedtet hovedbund og tørre længder. Formlen renser dit hår og efterlader din hovedbund med en ren følelse & en følelse af fugtede længder i op til 72 timer efter anvendelse*. Beriget med salicylsyre og hyaluronsyre.Prøv hele rutinen med shampoo, balsam og rensende serum.• Til fedtet hovedbund og tørre længder• 72 timers* følelse af rene hårrødder og fugtede længder• Beriget med salicylsyre og hyaluronsyre• Fuld rutine: Shampoo + balsam + rensende serum*Forbrugertest, 59 personer, 72 timer efter anvendelse af serum + shampoo + balsam.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Størrelse: 300 ml
Artikel nr.: 199226
EAN: 3600524134846
Varenr.: 199226
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha
39 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner 300 ml
45 kr
Til butik
Loreal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner 300 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner er den perfekte balsam hvis du har fedtet hovedbund og tørre længder. Formlen renser dit hår og efterlader din hovedbund med en ren følelse & en følelse af fugtede længder i op til 72 timer efter anvendelse*. Beriget med salicylsyre og hyaluronsyre.Prøv hele rutinen med shampoo, balsam og rensende serum.- Til fedtet hovedbund og tørre længder- 72 timers* følelse af rene hårrødder og fugtede længder- Beriget med salicylsyre og hyaluronsyre- Fuld rutine: Shampoo + balsam + rensende serum*Forbrugertest, 59 personer, 72 timer efter anvendelse af serum + shampoo + balsam.Anvendelse:Påfør på vådt hår i længder og spidser. Lad sidde 1 minut og skyl grundigt med vand. Skyl straks med rigeligt vand ved kontakt med øjnene. Loreal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner 300 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Balsam
Størrelse: 300.000000000
Artikel nr.: AA756700
EAN: 3600524134846
Varenr.: 1185-A47-0300

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK37 kr37 krKøb
2Cocopanda DK39 kr39 krKøb
3Lyko DK45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha i 180 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 77,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Pure Conditioner for Dehydrated Ha de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202637 kr1 kr (3%)
23. maj 202636 kr3 kr (8%)
11. mar. 202639 kr38,95 kr (50%)
4. mar. 202677,95 kr12,95 kr (20%)
26. feb. 202665 kr3 kr (4%)
18. feb. 202668 kr9,95 kr (13%)
6. dec. 202577,95 kr18,95 kr (32%)
4. dec. 202559 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret